Jesteś tutaj

Trójwarstwowa czekolada od E.Wedel

Wedel dla wszystkich fanów czekolad przygotował niespodziankę. To chrupiące tabliczki, które są połączeniem czekolady, herbatników oraz nadzienia.

Nowe produkty Wedla należą do serii czekolad COOKIE. Sekret tych tabliczek tkwi w połączeniu chrupiących herbatników, nadzienia oraz czekolady. Dostępne są one w powiększonym formacie (290 g). Produkt występują w 3 wariantach smakowych.

Pierwsza z propozycji czekolad COOKIE to połączenie czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym, płatkami karmelowymi i herbatnikiem . Ci, którzy preferują nuty owocowe, mogą wybrać wersję z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym. Trzecim wariantem jest czekolada mleczna z nadzieniem kakaowym i cząstkami kakaowymi. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowe produkty Wedla z serii czekolad Chrrrup to coś zupełnie wyjątkowego. Chrrrupiące tabliczki są dostępne w trzech pysznych odsłonach. Stanowią one doskonałą przekąskę dla miłośników czekolady i egzotycznych owoców.

Marka Wedel stale śledzi preferencje swoich konsumentów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Tym razem miłośnikom wedlowskich przysmaków, Wedel proponuje nowość, tabliczkę czekoladową z wafelkiem na bazie dobrze znanego i lubianego wafelka WW. 

X

Przeczytaj również