Jesteś tutaj

Znamy zwycięzców Lubuski CUP 2017

23. października 2017 roku w klubokawiarni Miłość przy Kredytowej 9 w Warszawie odbył się Ogólnopolski Konkurs Barmański LUBUSKI CUP 2017. Organizatorem tego przedsięwzięcia był producent i dystrybutor napojów alkoholowych Henkell & Co. Polska.

Wydarzenie to przyciągnęło najlepszych barmanów z całego kraju. Do konkursu zgłosiła się ich ponad setka – o możliwości wzięcia udziału decydowała kolejność zgłoszeń. Pulą nagród w konkursie była kwota pieniężna o wartości 10.000 zł, rozłożona na 5 pierwszych miejsc.

Trzydziestu pięciu zakwalifikowanych uczestników stanęło przed nie lada wyzwaniem. W I etapie konkursu, mieli oni za zadanie nalać wyznaczoną ilość płynu bez użycia miarek. Ta konkurencja nie należała do najłatwiejszych i wymagała wielkiej precyzji. Kolejnym zadaniem było przygotowanie koktajlu, wykorzystując produkty marki Lubuski, który dodatkowo miał wyróżniać się polskim akcentem. Do drugiego etapu konkursu przeszło tylko 8 najlepszych uczestników, których zadaniem było przygotowanie koktajli z użyciem Mionetto Prosecco.  

Zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego LUBUSKI CUP 2017 został Antoni Wyszyński, 21-latek z Bytomia. Na drugim miejscu uplasował się Kaj Gara z Pabianic, na trzecim zaś Jakub Magnuszewski z Warszawy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Polagra Food 2017 i Polagra Gastro 2017

W poniedziałek rozpoczęły się targi Polagra. Do czwartku 28 września możecie się tam również spotkać z przedstawicielami Poradnika Handlowca. Znajdziecie nas w pawilonie 6A, na stoisku 29.

X

Przeczytaj również