Jesteś tutaj

HERMESY „Poradnika Handlowca” także dla branży kosmetycznej

10 maja 2018 r. w Auli Artis z Poznaniu odbyła się jubileuszowa – dwudziesta już Gala, zorganizowana przez Wydawcę „Poradnika Handlowca”, „Poradnika Restauratora” oraz „Handlowca”. W tym roku po raz pierwszy uhonorowano też wyróżniających się producentów w branży FMCG, wręczając wybranym przez przedstawicieli handlu niezależnego, Hermesy 25-lecia „Poradnika Handlowca”.  Wśród nagrodzonych znaleźli się również producenci z branży kosmetycznej.

Tegoroczna Gala powiązana była z obchodami 25-lecia istnienia na rynku prasy handlowej „Poradnika Handlowca” – znanego i cenionego przez Czytelników tytułu prasowego. Spotkanie zgromadziło rekordową ilość ponad 300 gości, wszystkich najważniejszych top managerów z branży FMCG oraz HoReCa, reprezentujących zagraniczne i krajowe sieci detaliczne, dystrybutorów, producentów oraz handlowców. Po raz pierwszy w 25-letniej historii „Poradnika Handlowca” wręczono też ​nagrody – Hermesy 25-lecia „Poradnika Handlowca”. Nagrodzonych wybrali w głosowaniu przedstawiciele handlu niezależnego.

W imieniu handlu tradycyjnego uhonorowano najbardziej cenione marki branży FMCG – wytwórców, którzy od lat dostarczają swoje wyroby do sklepów w Polsce. Nagrodzonych wyłoniło głosowanie trwające przez marzec i kwiecień bieżącego roku.

Hermesy otrzymali producenci z branży kosmetycznej, w tym:

DR IRENA ERIS za kosmetyki LIRENE              

EVELINE COSMETICS DYSTRYBUCJA za kosmetyki EVELINE COSMETICS

GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE za pastę do zębów AQUAFRES

GOLD DROP za płyn do naczyń GOLD CYTRUS

GRUPA INCO za płyn do naczyń LUDWIK

HENKEL POLSKA za proszek do prania E

LAKMA STREFA za środki czystości SIDOLUX

METSA TISSUE KRAPKOWICE za papier toaletowy MOLA

PROCTER & GAMBLE POLSKA za płyn do naczyń FAIRY

SC JOHNSON za odświeżacze powietrza GLADE BY BRISE

SOFIDEL POLAND za papier toaletowy REGINA

TZMO za produkty higieniczne BELLA

VELVET CARE za papier toaletowy VELVET                            

 

O spotkaniu można przeczytać: 

http://www.poradnikhandlowca.com.pl/aktualnosci-wydarzenia/jubileuszowa-...

http://www.poradnikhandlowca.com.pl/aktualnosci-wydarzenia/fotorelacja-z...

 

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Czerwcowy numer „Poradnika Handlowca” dotarł już do naszych Czytelników. Tym z Państwa, którzy nie mieli okazji zapoznać się z fotorelacją z Jubileuszowej Gali w papierowym wydaniu naszej gazety, przesyłamy teraz pełną fotorelację z jubileuszu 25-lecia „Poradnika Handlowca”, który obchodzono w dniu 10 maja 2018 r. w poznańskiej Auli Artis.

Na zdjęciu od prawej: Hanna Dublaga, Ronan Martin, Mariusz Wojtasiński, Daniel Grabka, Ewa Borowska, Wojciech Skoczylas, Michał Kuczkowski, Andrzej Nowacki, Kazimiera Węglarz, Wiesław Generalczyk, Rafał Boruc.

10 maja 2018 r. w Auli Artis z Poznaniu odbyła się jubileuszowa Gala „Poradnika Handlowca” oraz „Poradnika Restauratora”. Tegoroczna Gala zgromadziła rekordową ilość ponad 300 gości, wszystkich najważniejszych top managerów z branży FMCG oraz HoReCa, reprezentujących zagraniczne i krajowe sieci detaliczne, dystrybutorów, producentów oraz handlowców. Nie zabrakło również uznanych szefów kuchni i właścicieli obiektów gastronomicznych.

X

Przeczytaj również