Jesteś tutaj

Marka Inglot promuje polski jazz

Marka Inglot podjęła współpracę z kultowym nowojorskim klubem jazzowym Blue Note Jazz Club.  Głównym założeniem projektu ma być promocja polskich jazzmanów za oceanem.

Specjalna kolekcja, dedykowana tej współpracy jest ekskluzywnie dostępna w salonie INGLOT na Times Square, New York City. Inauguracją współpracy był koncert legendy polskiej muzyki i zdobywcy prestiżowej Grammy Awards. Włodek Pawlik wystąpił wraz z Pawłem Pańtą (kontrabas), Cezarym Konradem (perkusja) oraz amerykańską gwiazdą jazzu Randym Breckerem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jennifer Lopez podjęła współpracę z polską marką Inglot, sygnując swoim nazwiskiem linię kosmetyków dla kobiet. Kolekcja Jennifer Lopez Inglot będzie się składać aż z 70 produktów i będzie miała premierę 26 kwietnia, o czym firma Inglot poinformowała na swojej stronie na Instagramie.

Po raz pierwszy w Gdańsku odbyły się targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA. Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentowali  polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Dla odwiedzających była również możliwość poznania marek zagranicznych, obecnych na polskim rynki.

X