Jesteś tutaj

Marka Inglot promuje polski jazz

Marka Inglot podjęła współpracę z kultowym nowojorskim klubem jazzowym Blue Note Jazz Club.  Głównym założeniem projektu ma być promocja polskich jazzmanów za oceanem.

Specjalna kolekcja, dedykowana tej współpracy jest ekskluzywnie dostępna w salonie INGLOT na Times Square, New York City. Inauguracją współpracy był koncert legendy polskiej muzyki i zdobywcy prestiżowej Grammy Awards. Włodek Pawlik wystąpił wraz z Pawłem Pańtą (kontrabas), Cezarym Konradem (perkusja) oraz amerykańską gwiazdą jazzu Randym Breckerem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jennifer Lopez podjęła współpracę z polską marką Inglot, sygnując swoim nazwiskiem linię kosmetyków dla kobiet. Kolekcja Jennifer Lopez Inglot będzie się składać aż z 70 produktów i będzie miała premierę 26 kwietnia, o czym firma Inglot poinformowała na swojej stronie na Instagramie.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizuje branżowy program promocji branży kosmetycznej, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe. W ramach swoich działań w dniach 8-10 maja 2018 roku PAIiH promowała polską branżę kosmetyczną na specjalnie przygotowanym stoisku narodowym podczas targów Beautyworld Middle East w Dubaju.

X