Jesteś tutaj

Poznań Whisky Show

Data wydarzenia: 
2016-04-02
Nazwa: 
Poznań Whiskey Show
Organizator: 
Stilnovisti
Adres: 
Poznań

Już 2 i 3 kwietnia 2016 roku w poznańskiej Hali Arena, pod Patronatem Poradnika Handlowca odbędzie się pierwsza edycja Poznań Whisky Show. Program festiwalu obejmuje Strefę Prezentacji oraz Strefę Master Class w ramach których odbędą się prelekcje prowadzone przez wybitnych znawców złotego trunku. Szczegółowe informacje na stronie: www.poznanwhiskyshow.com

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2016-04-02

Już 2 i 3 kwietnia 2016 roku w poznańskiej Hali Arena, pod Patronatem Poradnika Handlowca odbędzie się pierwsza edycja Poznań Whisky Show.

Data wydarzenia: 
2016-09-26

Już niebawem Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD. To największa w naszym kraju jaki i w Europie Środkowo-Wschodniej wystawa prezentująca rezultaty pracy producentów żywności i wydarzenie silnie wspierające wymianę towarową pomiędzy Polską i zagranicą. Ekspozycja w tym roku obejmie trzy duże pawilony. Największą jej część zajmą oczywiście polscy producenci żywności. Międzynarodowe Tragi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD w tym roku odbędą się w dn. 26-29 września. Poradnik Handlowca jest patronem medialnym wydarzenia.

X