150 lat Społem

Foto: Grzegorz Jakubowski, Kancelaria Prezydenta RP

Z okazji 150-lecia powstania spółdzielczości spożywców „Społem”, pod patronatem narodowym prezydenta RP Andrzeja Dudy, 12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem” z całego  kraju oraz gości.

Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się oficjalna uroczystość z okazji 150-lecia Sieci Spożywców „Społem”. Wzięli w niej udział m.in. spółdzielcy z całego kraju, a także przedstawiciele najwyższych władz państwowych i samorządowych. Podczas wydarzenia przedstawiciele spółdzielców zostali uhonorowani państwowymi medalami, odczytano także list gratulacyjny od Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Data wydarzenia: 
2019-09-12

W roku 2019 Spółdzielczość Spożywców SPOŁEM, najstarsza polska sieć handlowa, świętuje Jubileusz 150-lecia istnienia.  Zarząd Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców  „Społem”  w ramach obchodów jubileuszowych organizuje uroczystą Galę Jubileuszową, która odbędzie się w dniu 12 września 2019 r. na  Zamku Królewskim w Warszawie.

W środę, 26 czerwca br. w Sali Konferencyjnej im. I. Strzeleckiej w siedzibie Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem” w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona społecznej działalności spółdzielczości spożywców w Polsce.

X