Auchan

W dniach 20-21 maja, w godzinach 10:00-18:00 , w 73 hipermarketach Auchan w całej Polsce, odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Jubileuszowe Dni Dawcy Szpiku są wyjątkową okazją, ponieważ już po raz 10 Fundacja DKMS wraz z Auchan Polska łączą swoje siły zwiększając szansę na znalezienie Dawców dla każdego pacjenta potrzebującego przeszczepienia. 

 12 maja we wszystkich sklepach Auchan w całej Polsce organizowana będzie urodzinowa akcja „ciasto charytatywne”.  Beneficjentami akcji są lokalne fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz dzieci i młodych ludzi.

Państwowa Inspekcja Pracy przeprowadziła kontrolę dotyczącą oświadczeń składanych przez pracowników Auchan w sprawie 500+. Kontrola PIP wskazała, że „ nie było ani jednego przypadku wymuszenia złożenia oświadczenia o pobieraniu pieniędzy z programu 500+ pod groźbą zwolnienia z pracy”. 

29 marca Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w Białymstoku zostanie na nowo otwarte po rozbudowie. Dzięki większej powierzchni handlowej , w centrum zostaną uruchomione kolejne przestrzenie handlowe i usługowe, powstanie strefa chillout, pojawią się unowocześnienia. 

W dniach 10-11 grudnia 2016 r. w 61 sklepach Auchan w całej Polsce organizowane były Mikołajkowe Dni Dawców Szpiku. To już 8. edycja tej akcji w Auchan Polska, realizowana z Fundacją DKMS, którą Auchan wraz ze swoimi klientami od ponad 5 lat wspiera w walce z nowotworem krwi.  

W sklepach Auchan w całej Polsce prowadzona jest doroczna „akcja Miś” – sprzedaż maskotki, misia na rzecz realizacji celu społecznego. 

Sieć supermarketów SIMPLY zaprosiła swoich klientów – właścicieli psów nierasowych do udziału w konkursie fotograficznym „Mój kundelek – najpiękniejszy pies świata”.

Trwa dzień wolontariatu się w hipermarketach Auchan i supermarketach Simply, które należą do Auchan Retail oraz w kanale handlu internetowego Auchan Direct.

Mikroprzedsiębiorcy, freelancerzy, a także wszyscy, którzy poszukują cichego miejsca do pracy mogą bezpłatnie skorzystać z biura coworkingowego w Centrum Handlowym Auchan Gliwice. 

15 kwietnia o godzinie 9:30  nastąpiło otwarcie hipermarketu Auchan Lubin. Sklep Auchan Lubin  ma powierzchnię handlową 7 400 m2 a do dyspozycji Klientów są 24 kasy. Specjalnie dla Klientów Lubina i okolic obniżone zostały ceny na  3000 produktów.

Strony

X