Auchan

Właśnie dobiegła końca siódma edycja akcji „Cyrkuluj książeczko” w Centrach Handlowych Auchan. Coroczna kampania ma na celu zbiórkę książek dla dzieci przebywających w opiekuńczych domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Przez 7 lat uzbierano blisko 43 tysiące egzemplarzy. 

Fundacja Auchan na rzecz młodzieży została powołana w 1996 r. we Francji. W 2011 r., z okazji jubileuszu Auchan, objęła pomocą następujące kraje: Hiszpania, Portugalia, Polska, Węgry, Rumunia, Ukraina, Chiny, Tajwan, Wietnam.

Blisko 200 spotkań w całej Polsce, ponad pół miliona rozdanych opasek odblaskowych, 100 tysięcy przejechanych kilometrów – to podsumowanie dotychczasowych edycji akcji społeczno-edukacyjnej „Odblaskowi.pl - Siła Bezpieczeństwa”, której od 2010 r. współorganizatorem są Centra Handlowe Auchan. Właśnie zakończyła się tegoroczna 8. już edycja wydarzenia kierowanego głównie do dzieci i rodziców, która ma na celu szerzenie prawidłowych nawyków na drodze. 

Gerard Gallet został nowym dyrektorem Auchan Retail Polska. Zmiany kadrowe dokonywane w kilku krajach, mają spowodować lepszą realizację długoterminowego planu rozwoju sieci Vision 2025.

„Razem Odpowiedzialni” to akcja, w której Auchan Polska i Henkel Polska wspólnie będą edukować konsumentów w zakresie zrównoważonego rozwoju i ekonomii cyrkularnej, promując zasady odpowiedzialnej konsumpcji.  

Francuska sieć Auchan planuje wprowadzić od marca 2019 r. nową formułę swoich hiper- i supermarketów. Chce także rozszerzyć na inne kraje chiński koncept Auchan Minute.

Ceny masła w ciągu ostatniego roku wzrosły dwukrotnie. Stało się ono na tyle luksusowym towarem, że sklepy zaczęły montować na nim system antykradzieżowy. 

„Bezpieczne wakacje” to hasło ogólnopolskiej akcji skierowanej do rodziców i dzieci, którą firma Immochan zrealizuje w 20 Centrach Handlowych Auchan. W czerwcu i lipcu na wszystkich troszczących się o bezpieczeństwo swoich pociech czekają opaski-niezgubki, na których będzie można umieścić numer telefonu do rodzica lub opiekuna. 

W dniach 20-21 maja, w godzinach 10:00-18:00 , w 73 hipermarketach Auchan w całej Polsce, odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Jubileuszowe Dni Dawcy Szpiku są wyjątkową okazją, ponieważ już po raz 10 Fundacja DKMS wraz z Auchan Polska łączą swoje siły zwiększając szansę na znalezienie Dawców dla każdego pacjenta potrzebującego przeszczepienia. 

 12 maja we wszystkich sklepach Auchan w całej Polsce organizowana będzie urodzinowa akcja „ciasto charytatywne”.  Beneficjentami akcji są lokalne fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz dzieci i młodych ludzi.

Strony

X