Biedronka

Biedronka otwiera swój pierwszy outlet w Poznaniu. Placówka zlokalizowana jest przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

Biedronce po raz kolejny udało się włączyć do wspólnej zabawy miliony klientów.  W ramach akcji lojalnościowej „Dumni z naszych” w sieci sprzedano blisko 1,4 mln albumów prezentujących polskich piłkarzy i historię narodowego futbolu. W sumie klientom Biedronki wydano ponad 160 mln saszetek z naklejkami (w każdej saszetce 3 naklejki) i kartami z piłkarzami.

Już tylko 10 dni mają debiutujący ilustratorzy na przesłanie prac do drugiego etapu konkursu „Piórko 2018. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”. Aby wziąć w nim udział, należy wykonać ilustracje obrazujące opowieść o Saju. Historia napisana przez Magdalenę Wiśniewską zwyciężyła w pierwszym etapie „Piórka”. Na autora najlepszych ilustracji czeka 100 tys. zł.

28 czerwca br. został otwarty po remoncie sklep Biedronka przy ul. Okrężnej 41 w Świdnicy. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach, która obowiązywać będzie do 4 lipca br. Aktualnie na terenie Świdnicy klienci mają do dyspozycji w sumie 8 sklepów sieci Biedronka.

Wczoraj został otwarty po remoncie sklep Biedronka w Kątach Wrocławskich. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę, która potrwa do 27 czerwca br. Dodatkowo w dniu otwarcia klienci mogli wziąć udział w degustacji kawy oraz skorzystać z atrakcji dla dzieci, takich jak malowanie twarzy, bańki mydlane, a także zabawy i konkursy przy muzyce.

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, zajął drugie miejsce na liście największych firm w Polsce. To już piąty raz z rzędu, gdy JMP jest wiceliderem prestiżowego zestawienia Lista 500. Firmę wyróżniono również w konkursie Indeks Patriotyzmu Gospodarczego.

Od piątku, 8 czerwca, Biedronka rozpoczęła dystrybucję specjalnych voucherów z unikalnymi kodami, uprawniających do nabycia biletów do Narodowej Strefy Kibica na PGE Narodowym podczas transmisji meczu Polski z Senegalem, 19 czerwca. Klienci Biedronki będą mogli nabyć je z rabatem 50 proc., jeśli dokonają jednorazowych zakupów za co najmniej 50 zł w jednym z ok. 200 sklepów sieci w Warszawie i okolicach. W sumie przygotowanych jest 60 tysięcy biletów.

Według nieoficjalnych informacji, sieć supermarketów Piotr i Paweł ma zostać przejęta przez Jeronimo Martins – właściciela Biedronki. Zdaniem ekspertów przejęta zostanie większość sklepów należących do pochodzącej z Poznania sieci.

Trwają „Dni Talentu” Akademii Młodych Orłów. Rekrutacja do bezpłatnych szkółek piłkarskich odbywała się w miniony weekend, 1-3 czerwca i trwać będzie także w następny weekend 9-11 czerwca w 29 lokalizacjach w całej Polsce. W ubiegłym roku w projekcie wzięło  udział ponad 5500 dziewcząt i chłopców.

Już za kilkanaście dni rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Aby dobrze się do nich przygotować, warto zaopatrzyć się w Biedronce w nieodzowne atrybuty każdego kibica. Od środy 30 maja w sklepach sieci dostępne są m.in. oficjalne koszulki kibica dla całej rodziny, szaliki, czapki kibica i peruki oraz inne piłkarskie gadżety.

Strony

X

Przeczytaj również