Biedronka

Jest to 16 centrum dystrybucyjne sieci Biedronka w Polsce. Docelowo będzie obsługiwać łącznie 200 sklepów na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Koszt inwestycji wyniósł 113 mln zł. 

Od 12 października w ramach akcji „Biedronka smakuje domem” sieć przygotowała specjalną ofertę ponad 190 produktów kuchni polskiej. Dodatkowo, dzięki zakupowi artykułów z tej akcji klienci Biedronki będą mogli w listopadzie zakupić wyjątkową książkę kucharską „KUCHNIA POLSKA. Pysznie i zdrowiej”. 

Sieci sklepów Netto, Biedronka i POLOmarket wzięły udział  w przeprowadzonej w ostatni wrześniowy weekend zbiórce żywności. „Podziel się dobrym posiłkiem” to akcja zorganizowana przez Banki Żywności i Danone. 

Podczas 9. edycji akcji „Ekologiczni z natury”, przeprowadzonej w dniach 23-24 września br. w wybranych sklepach Biedronka, udało się zebrać łącznie 11 tys. 660 kg opakowań szklanych.

Sieć Biedronka prowadzi testy kas samoobsługowych. Pierwsze egzemplarze zainstalowano na przełomie sierpnia i września w sklepach w Warszawie i Gdańsku.

Zwycięzcę konkursu literackiego Nike 2017 poznamy 1 października br., a dzień później do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka trafią wybrane książki autorów nominowanych do tegorocznej edycji konkursu.

15 trzyosobowych drużyn, w skład których weszli pracownicy centrów dystrybucyjnych oraz Biura Głównego Jeronimo Martins Polska zmierzyło się w I Ogólnopolskich Zawodach Drużyn Ratowniczych „Bezpieczna Biedronka”.

Przynieś pięć szklanych opakowań i odbierz lnianą torbę – zachęca klientów Biedronka, która w najbliższy weekend 23-24 września w godz. 10:00 – 18:00 w kilkunastu miejscowościach na terenie kraju prowadzić będzie akcję „Ekologiczni z natury”.

714 662 zł udało się uzyskać w dniach 1-3 września br. ze sprzedaży Świeżaków w sieci Biedronka. Kwota ta w całości zostanie przekazana na działania charytatywne prowadzone przez Caritas Polska.

W czwartek, 7 września został otwarty nowy sklep sieci Biedronka w Jelczu-Laskowicach przy ul. Sowiej 17. Nowo otwarty obiekt jest największą placówką sieci w tym mieście.

Strony

X