Biedronka

Już w piątek, 15 grudnia, w Nowej Rudzie przy ulicy Piłsudskiego 33 otwarto po remoncie sklep Biedronka. Sklep w Nowej Rudzie oferuje klientom salę sprzedaży o powierzchni niemal 850 mkw. 

Wczoraj w Międzychodzie przy ul. Piłsudskiego 47 został otwarty po remoncie sklep Biedronka. Odnowiono również sklep przy ul. Kniaziewicza 32 w Słupsku. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Sieć dyskontów Biedronka planuje podnieść swoim pracownikom pensje od nowego roku. Mają one wzrosnąć o około 200-550 zł. Bonusy będą też przewidziane za pełną frekwencja w pracy.

Fundusz Natalii Partyki ponownie przyznał stypendia młodym sportowcom w ramach III edycji konkursu stypendialnego. Dzięki wsparciu finansowemu sieci sklepów Biedronka dziesięć osób otrzyma po 10 tys. zł rocznie.

Wczoraj w Toruniu przy ul. Waryńskiego został otwarty nowy sklep sieci Biedronka. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach oraz degustacje artykułów spożywczych. Jest to 23. placówka sieci w tym mieście.

Biedronka przekazała na rzecz organizacji Caritas siedem samochodów dostawczych do przewożenia żywności. Pięć aut zostało sfinansowanych ze środków uzyskanych ze sprzedaży maskotek Świeżaków w dniach 1-3  września. W całej Polsce zebrano wówczas 714 tys. zł. Dodatkowo sieć ufundowała kolejne dwa samochody. Wyposażone w chłodnie auta będą służyły do przewożenia żywności z placówek handlowych do podopiecznych Caritas.

Od 13 listopada książka „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” weszła do oferty sieci Biedronka. Znaleźć w niej można mnóstwo dobrze znanych potraw, ale w nowoczesnej i bardziej zbilansowanej wersji. Są też dania mniej oczywiste, ale nadal inspirowane rodzimymi smakami i aromatami. 

Po skargach pracowników Państwowa Inspekcja Pracy postanowiła skontrolować sklepy sieci Biedronka. Po sprawdzeniu 17 placówek w różnych województwach i przesłuchaniu ponad stu osób pojawiły się nieprawidłowości. O całej sprawie informuje Dziennik Gazeta Prawna. 

W sobotę, 28 października, otworzono po remoncie sklep Biedronka w Barczewie. Z tej okazji dla klientów przygotowano ofertę produktów w okazyjnych cenach oraz atrakcje, m.in. degustacje produktów oraz wyścigi rajdowe sterowanymi samochodami dla dzieci.

26 października w Lubawie przy ul. Wyzwolenia 3 otworzono nowy sklep Biedronka. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach oraz liczne atrakcje, m.in. degustacje produktów oraz wyścigi rajdowe sterowanymi samochodami dla dzieci.

Strony

X

Przeczytaj również