Bracia Koral

Bracia Koral wprowadza na rynek nową linię produktów pod nazwą Smaki Dzieciństwa. To już druga po Lody Jak Dawniej rodzina produktów tej młodej, ale doskonale już znanej konsumentom marki. Nowością są nie tylko ciekawe smaki, ale również unikalne opakowanie do tej pory niespotykane na polskim rynku. Przywołujące wspomnienia dawnych lat Sernik Mamusi i Krem Orzechowo-Czekoladowy dostępne będą w specjalnie zaprojektowanych słoiczkach, które wyglądem nawiązują do „tamtych" czasów.  

W sezonie 2017 na rynku lodowym pojawią się nowe propozycje od marki Koral. Jedną z nich jest poszerzająca linię Grand-Gold wersja CHERRY Władca Zmysłów. 

Reklama z udziałem kompozytora i piosenkarza będzie promować nowe wersje smakowe lodów. Poprzednikami Zbigniewa Wodeckiego byli m.in. Maryla Rodowicz, Daniel Olbrychski i Dorota Rabczewska, Katarzyna Figura.

Już w najbliższą sobotę 3 września Śląskie Wesołe Miasteczko świętować będzie 57. urodziny. Partnerem imprezy została marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej, która tego dnia otworzy na terenie miasteczka strefę zabaw „Jak Dawniej”. 

Na stronie marki Bracia Koral na Facebooku 10 sierpnia ruszył konkurs: „Deser Jak Dawniej”. 

X