Carrefour Express

Carrefour Polska w 2018 r. otworzył ponad 100 nowych sklepów franczyzowych. Na utrzymanie wysokiego tempa rozwoju ostatnich lat wpłynęły m.in. dynamiczna ekspansja, dywersyfikacja modeli franczyzowych, a także wdrożenie innowacyjnej oferty oraz usług okołozakupowych.

Carrefour Polska rozwija sieć swoich sklepów franczyzowych na stacjach paliw. Firma nawiązała właśnie współpracę z kolejnymi partnerami i na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy otworzyła 13 nowych sklepów na terenie całego kraju. Carrefour planuje dalszy rozwój w tym segmencie.

Carrefour Polska nawiązał współpracę z brytyjską siecią kawiarni Costa Coffee. Profesjonalne kawomaty Costa Express zostały zainstalowane w wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express convenience. Sieć planuje dalszy rozwój współpracy z nowym partnerem oraz kolejne inwestycje w rozbudowę swojej oferty gastronomicznej.

Pod szyldem Carrefour w Polsce działa już ponad 600 sklepów franczyzowych w trzech różnych formatach. Współpraca z francuską siecią może odbywać się w ramach klasycznej franczyzy oraz ajencji.

Nowy sklep Carrefour w Izabelinie znajduje się przy ul. Matejki 2 i należy do tzw. segmentu urban, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami prozdrowotnymi, naturalnymi oraz produktami z asortymentu kuchni świata.

Sieć sklepów Carrefour poinformowała, że powiększyła się w listopadzie bieżącego roku o łącznie 11 nowych sklepów convenience. Sklepy zostały otwarte w kilku regionach kraju.

Koncept sklepu convenience Carrefour Express Plac Bankowy w Warszawie, został uhonorowany tytułem Best Shop Concept w kategorii convenience. Nagrodę w imieniu firmy, odebrał Marek Lipka, Dyrektor ds. franczyzy i sklepów convenience.

Carrefour Polska i LUKOIL Polska rozwijają współpracę. W maju i czerwcu powstały kolejne 4 sklepy Carrefour Express na stacjach paliw LUKOIL, co oznacza, że innowacyjny projekt wdrożono już na 26 obiektach LUKOIL w Polsce. Rozwój sieci sklepów franczyzowych Carrefour na stacjach paliw jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i klientów na tego typu nowoczesny format sklepów.

W styczniu Carrefour otworzył 9 nowych sklepów Carrefour Express i Globi należących do sieci franczyzowej. Placówki te powstały w pięciu województwach. Dynamicznie rozwija się sieć także w Warszawie.

X