CH Auchan

Jasny, nowoczesny wystrój wnętrz, odnowiona strefa restauracyjna, nowe miejsca do odpoczynku i spotkań, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, a także odnowione wejścia do obiektu już w maju 2019 r. pojawią się w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Będzie to kolejny obiekt w portfolio Ceetrus Polska ze znakiem jakości Oshopping.

Kierowcy samochodów elektrycznych podróżujący na północ Polski mogą już korzystać z szybkiej ładowarki samochodów elektrycznych, zainstalowanej przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Urządzenie należące do sieci GreenWay, największej w Polsce sieci ładowania, jest dostępne dla zmotoryzowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wzbogaca swoją ofertę. 22 września do grona najemców trójmiejskiej galerii handlowej dołączyła polska marka Coccodrillo, która zajęła lokal o powierzchni 82 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Dwa kolejne Centra Handlowe Auchan udostępniają swoim klientom szybkie ładowarki samochodów elektrycznych. Od początku sierpnia urządzenia sieci GreenWay działają na parkingach galerii handlowych w Gliwicach oraz Kołbaskowie koło Szczecina. Obecnie przy obiektach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska działa 8 ładowarek samochodów elektrycznych.

Bajkowe animacje dla najmłodszych, wiosenno-wielkanocne warsztaty plastyczne, a także pokazy rzeźbienia w owocach czekają w najbliższą sobotę w odświeżonych wnętrzach Centrum Handlowego Auchan Katowice. Z okazji otwarcia odnowionego centrum handlowego klienci mogą również liczyć na różnorodne promocje i rabaty na zakupy.

X