Chata Polska

W ubiegłym roku Chata Polska świętowała jubileusz 20-lecia. Z tej okazji dla swoich klientów sieć przygotowała liczne atrakcje. Na zakończenie obchodów odbyło się losowanie nagrody głównej Loterii.  Szczęśliwą właścicielką Fiata 500 została Danuta Macioszek z Gniezna. 

W dniach 8-9 grudnia w wybranych sklepach Chaty Polskiej klienci będą mogli wspomóc znaną akcję charytatywną Tak – Pomagam organizowaną przez Caritas.

30 listopada na poznańskich Winogradach, na osiedlu Zwycięstwa rozpoczął działalność kolejny sklep polskiej sieci Chata Polska. Na klientów czekały liczne promocje, konkursy, atrakcje i degustacje. O godzinie 10.00 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.

Świąteczny Niezbędnik to zbiór porad, szczegółowych planów i przepisów dla wszystkich tych, którzy chcą, aby przygotowania do Świąt nie stały się przykrym obowiązkiem.

Od 16 listopada, w wybranych sklepach Chaty Polskiej w ramach programu "Zyskuję z Chatą" rusza akcja zdobywania pluszaków – Bajeczna Ekipa DreamWorks. Dziesiątki tysięcy  kolorowych bohaterów ze  znanych i lubianych bajek  czekają  już w sklepach, na specjalnie oznakowanych standach.

4 listopada do sieci sklepów franczyzowych Chaty Polskiej dołączył kolejny, tym razem w Czerwonaku przy ulicy Gdyńskiej 120.

W  2017 r. Chata Polska obchodzi jubileusz 20-lecia obecności na polskim rynku handlowym. Dziś jest silnym podmiotem, opartym w 100% na polskim kapitale, skupiającym wyłącznie polskich przedsiębiorców. Z okazji jubileuszu dla wszystkich klientów przygotowano Loterię Jubileuszową. 

W sobotę, 22 lipca w Zielonej Górze ( Zawada) sieć z dumą otworzyła 250. placówkę Chaty Polskiej.  Już od rana – z okazji otwarcia - sklep kusił Klientów licznymi promocjami na Jarmarku Regionalnym. 

22 lipca o godzinie 10.00 odbędzie się uroczyste otwarcie 250. sklepu Chaty Polskiej. Placówka zostanie otwarta w Zielonej Górze. 

W dniach 23 i 24 czerwca w Chacie Polskiej w  Dąbrowie, Szlichtyngowej, Przylepie oraz Poznaniu – odbędzie się Jarmark Regionalny! Cieszące się dużą popularnością wydarzenie będzie niesamowitą, kulinarną przygodą dla wszystkich tych, którzy odwiedzą lokalne sklepy.

Strony

X