Chata Polska

W sobotę, 22 lipca w Zielonej Górze ( Zawada) sieć z dumą otworzyła 250. placówkę Chaty Polskiej.  Już od rana – z okazji otwarcia - sklep kusił Klientów licznymi promocjami na Jarmarku Regionalnym. 

22 lipca o godzinie 10.00 odbędzie się uroczyste otwarcie 250. sklepu Chaty Polskiej. Placówka zostanie otwarta w Zielonej Górze. 

W dniach 23 i 24 czerwca w Chacie Polskiej w  Dąbrowie, Szlichtyngowej, Przylepie oraz Poznaniu – odbędzie się Jarmark Regionalny! Cieszące się dużą popularnością wydarzenie będzie niesamowitą, kulinarną przygodą dla wszystkich tych, którzy odwiedzą lokalne sklepy.

Na jarmarku będzie można posmakować wyrobów regionalnych producentów żywności. Posmakować także tradycyjnych polskich, naturalnych produktów. Jarmark odbędzie się 2 czerwca w Czerwieńsku.

Zgodnie ze strategią „Blisko.Lokalnie.Naturalnie.” Chata Polska w najbliższy weekend  organizuje Jarmark w poznańskiej placówce przy ulicy Leszczyńskiej 3/5.

16 marca w Szczecinie przy ul. Szwedzkiej uruchomiono kolejny sklep pod szyldem Chaty Polskiej. Na klientów nowej placówki w dniu otwarcia czekały promocje, degustacje, tort i losowanie drobnych upominków. 

Rok 2017 będzie podwójną okazją do świętowania w Grupie MAR-OL. Stanie się tak za sprawą dwóch jubileuszy – 20-lecia Chaty Polskiej – uznanej marki sieci sklepów ogólnospożywczych oraz operatora franczyzowego, a także 25-lecia  dystrybutora produktów spożywczych MAROL. 

Na III Gali Partnerów "Poznań PRO Rodzina - Karta Rodziny Dużej", Chata Polska po raz kolejny została wyróżniona za uczestnictwo w programie. 

Sieć Chata Polska wprowadza dla swoich klientów program lojalnościowy „Zyskuję z Chatą”.

Od  27 października br. Chata Polska rozpoczęła kampanię z producentami produktów regionalnych. 

Strony

X