Chata Polska

W dniach 23 i 24 czerwca w Chacie Polskiej w  Dąbrowie, Szlichtyngowej, Przylepie oraz Poznaniu – odbędzie się Jarmark Regionalny! Cieszące się dużą popularnością wydarzenie będzie niesamowitą, kulinarną przygodą dla wszystkich tych, którzy odwiedzą lokalne sklepy.

Na jarmarku będzie można posmakować wyrobów regionalnych producentów żywności. Posmakować także tradycyjnych polskich, naturalnych produktów. Jarmark odbędzie się 2 czerwca w Czerwieńsku.

Zgodnie ze strategią „Blisko.Lokalnie.Naturalnie.” Chata Polska w najbliższy weekend  organizuje Jarmark w poznańskiej placówce przy ulicy Leszczyńskiej 3/5.

16 marca w Szczecinie przy ul. Szwedzkiej uruchomiono kolejny sklep pod szyldem Chaty Polskiej. Na klientów nowej placówki w dniu otwarcia czekały promocje, degustacje, tort i losowanie drobnych upominków. 

Rok 2017 będzie podwójną okazją do świętowania w Grupie MAR-OL. Stanie się tak za sprawą dwóch jubileuszy – 20-lecia Chaty Polskiej – uznanej marki sieci sklepów ogólnospożywczych oraz operatora franczyzowego, a także 25-lecia  dystrybutora produktów spożywczych MAROL. 

Na III Gali Partnerów "Poznań PRO Rodzina - Karta Rodziny Dużej", Chata Polska po raz kolejny została wyróżniona za uczestnictwo w programie. 

Sieć Chata Polska wprowadza dla swoich klientów program lojalnościowy „Zyskuję z Chatą”.

Od  27 października br. Chata Polska rozpoczęła kampanię z producentami produktów regionalnych. 

Sieć Chata Polska 10 października powiększyła się o kolejny sklep. Nowa placówka mieści się w Poznaniu na os. Wichrowe Wzgórze. 

W sobotę 17 września br. nad brzegami Jeziora Strzeszyńskiego w Poznaniu Marol i Chata Polska zorganizowały imprezę charytatywną, z której całkowity dochód przeznaczono na leczenie dwójki niepełnosprawnych dzieci długoletniego pracownika Roberta Andrzejewskiego.

Strony

X

Przeczytaj również