Advertisement

Chata Polska

Z początkiem września sieć Chata Polska powiększyła się o 2 nowe sklepy. Dnia 6 września otwarty został sklep przy ul. Wojska Polskiego 1 w Ujściu, natomiast 12 września w Chodzieży przy ul. Buczkowskiej 5.

W sobotę 7 września w Rokietnicy odbył się coroczny festyn regionalny z cyklu „Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć”. Chata Polska, znajdująca się przy ul. Trakt Napoleoński w Rokietnicy, miała przyjemność zostać sponsorem strategicznym wydarzenia.

Sklep w Zielonej Górze przy ul. Okulickiego ponownie otwarty! Po krótkiej przerwie w działalności sklep został przejęty przez nowego Właściciela i wznowił działalność.

Wakacje to czas, gdy dzieci po całym roku nauki w szkołach mają możliwość odłożyć podręczniki na półki i wybrać się na upragniony wypoczynek. Maluchy uczestniczące w obozie Travelsport Sieraków 2019 na profilu kulinarnym miały okazję wyczarować owocowe szaszłyki z czekoladowym fondue oraz oczywiście świeżo wyciskane soki. Sponsorem produktów była Chata Polska.

Dnia 15 czerwca nastąpiło wielkie otwarcie nowego sklepu z logo Chaty Polskiej w Rokietnicy w Galerii Napoleońskiej. O godzinie 10 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Klientów witano degustacjami, konkursami i innymi atrakcjami.

Od poniedziałku, 6 maja 2019 r. funkcję Dyrektora Generalnego Chaty Polskiej pełni Grzegorz Górecki.

Rusza nowa akcja Chaty Polskiej. W dniach 11 kwietnia – 14 sierpnia klienci mogą zbierać znaczki i wymieniać je na wysokiej jakości garnki i patelnie. Rabat może wynieść nawet do 58%.

Dnia 28 marca ruszyła Wiosenna Loteria Chaty Polskiej. To kolejna akcja skierowana do wszystkich klientów sieci. Zabawa potrwa do 15 maja. Do wygrania jest samochód osobowy, 5000 zł, nagrody w postaci bonów na zakupy w Chacie Polskiej i sprzęt AGD.

Wieloletnią tradycję mają już coroczne spotkania franczyzobiorców sieci Chata Polska z zarządem sieci. 22 lutego br. takie spotkanie miało miejsce w Świnoujściu. Impreza przebiegała pod hasłem „W roli głównej konsument”.

Podczas uroczystej Gali Rodzin w poznańskim Teatrze Muzycznym nagrodzono partnerów Karty Dużej Rodziny. Chata Polska została wyróżniona za najlepszą ofertę partnerską w ramach  poznańskiego programu dla rodzin wielodzietnych.

Strony

X