Chata Polska

W dniach 28-30 września br. w Hali Widowiskowo – Sportowej Wacław przy ulicy Sportowej 6 w Szamotułach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Chata Polska jak co roku wspiera to wydarzenie dostarczając m.in. wodę dla uczestników.

W Poznaniu, w dniu 26 kwietnia br. miało miejsce spotkanie franczyzobiorców sieci Chata Polska. Prezes Robert Siemiński w kontekście sytuacji gospodarczej Polski podsumował wyniki, zwracając uwagę zarówno na korzystne aspekty działalności, jak wzrost koszyka zakupowego w placówkach handlowych sieci, przyłączenie 80 nowych sklepów, jak i niekorzystne tendencje typu braki kadrowe związane z niskim bezrobociem czy częściowy odpływ klientów związany z nasilającą się konkurencją. 

W ubiegłym roku Chata Polska świętowała jubileusz 20-lecia. Z tej okazji dla swoich klientów sieć przygotowała liczne atrakcje. Na zakończenie obchodów odbyło się losowanie nagrody głównej Loterii.  Szczęśliwą właścicielką Fiata 500 została Danuta Macioszek z Gniezna. 

W dniach 8-9 grudnia w wybranych sklepach Chaty Polskiej klienci będą mogli wspomóc znaną akcję charytatywną Tak – Pomagam organizowaną przez Caritas.

30 listopada na poznańskich Winogradach, na osiedlu Zwycięstwa rozpoczął działalność kolejny sklep polskiej sieci Chata Polska. Na klientów czekały liczne promocje, konkursy, atrakcje i degustacje. O godzinie 10.00 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.

Świąteczny Niezbędnik to zbiór porad, szczegółowych planów i przepisów dla wszystkich tych, którzy chcą, aby przygotowania do Świąt nie stały się przykrym obowiązkiem.

Od 16 listopada, w wybranych sklepach Chaty Polskiej w ramach programu "Zyskuję z Chatą" rusza akcja zdobywania pluszaków – Bajeczna Ekipa DreamWorks. Dziesiątki tysięcy  kolorowych bohaterów ze  znanych i lubianych bajek  czekają  już w sklepach, na specjalnie oznakowanych standach.

4 listopada do sieci sklepów franczyzowych Chaty Polskiej dołączył kolejny, tym razem w Czerwonaku przy ulicy Gdyńskiej 120.

W  2017 r. Chata Polska obchodzi jubileusz 20-lecia obecności na polskim rynku handlowym. Dziś jest silnym podmiotem, opartym w 100% na polskim kapitale, skupiającym wyłącznie polskich przedsiębiorców. Z okazji jubileuszu dla wszystkich klientów przygotowano Loterię Jubileuszową. 

W sobotę, 22 lipca w Zielonej Górze ( Zawada) sieć z dumą otworzyła 250. placówkę Chaty Polskiej.  Już od rana – z okazji otwarcia - sklep kusił Klientów licznymi promocjami na Jarmarku Regionalnym. 

Strony

X