Chata Polska

Zgodnie ze strategią „Blisko.Lokalnie.Naturalnie.” Chata Polska w najbliższy weekend  organizuje Jarmark w poznańskiej placówce przy ulicy Leszczyńskiej 3/5.

16 marca w Szczecinie przy ul. Szwedzkiej uruchomiono kolejny sklep pod szyldem Chaty Polskiej. Na klientów nowej placówki w dniu otwarcia czekały promocje, degustacje, tort i losowanie drobnych upominków. 

Rok 2017 będzie podwójną okazją do świętowania w Grupie MAR-OL. Stanie się tak za sprawą dwóch jubileuszy – 20-lecia Chaty Polskiej – uznanej marki sieci sklepów ogólnospożywczych oraz operatora franczyzowego, a także 25-lecia  dystrybutora produktów spożywczych MAROL. 

Na III Gali Partnerów "Poznań PRO Rodzina - Karta Rodziny Dużej", Chata Polska po raz kolejny została wyróżniona za uczestnictwo w programie. 

Sieć Chata Polska wprowadza dla swoich klientów program lojalnościowy „Zyskuję z Chatą”.

Od  27 października br. Chata Polska rozpoczęła kampanię z producentami produktów regionalnych. 

Sieć Chata Polska 10 października powiększyła się o kolejny sklep. Nowa placówka mieści się w Poznaniu na os. Wichrowe Wzgórze. 

W sobotę 17 września br. nad brzegami Jeziora Strzeszyńskiego w Poznaniu Marol i Chata Polska zorganizowały imprezę charytatywną, z której całkowity dochód przeznaczono na leczenie dwójki niepełnosprawnych dzieci długoletniego pracownika Roberta Andrzejewskiego.

Blisko miesiąc po otwarciu kolejnej placówki na os. Przyjaźni w Poznaniu, zgodnie ze strategią Blisko.Lokalnie. Naturalnie Chata Polska organizuje jarmark. 

W czwartek, 1 września do sieci dołączył nowy sklep w Dąbrowie przy ul. Szafirowej 1. 

Strony

X

Przeczytaj również