Cydr Lubelski

Wyróżnienie przyznawane jest przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na trzy lata. Program „Poznaj Dobrą Żywność” od 2004 roku nagradza produkty o wyróżniającej się jakości, spełniające surowe oraz precyzyjnie określone kryteria opracowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych. 

„Tańcz więcej” to cykl imprez, których sponsorem został Cydr Lubelski. Podczas wydarzenia znani polscy artyści prezentować będą autorskie dj- skie sety.

Już 17 września na Starym Mieście w Lublinie odbędzie się trzecia edycja Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Jego organizatorzy chcą mówić nie tylko o bogactwie polskich jabłek, ale także o bogactwie cydru. 

Cydr Lubelski nie tylko skutecznie tworzy nową kategorię lekkich napojów alkoholowych. Z impetem wszedł też na scenę muzyczną, wybierając koncerty młodych polskich artystów jako narzędzie promocji nowego polskiego lifestylu. Muzyka stała się głównym obszarem strategii sponsoringowej marki.

Spragnieni Lata” muzycy ruszają w najbardziej orzeźwiającą trasę koncertową w Polsce. Trzecia edycja muzycznego projektu startuje w czerwcu. Do grona artystów zaproszonych przez Tymona Tymańskiego i markę Cydr Lubelski dołączają Skubas, Julia Marcell i Xxanaxx. 

Za nami najbardziej orzeźwiająca trasa koncertowa w Polsce – Spragnieni Lata 2015. Przez niemalże miesiąc w największych miastach Polski, swoje nowe elektroniczno-klubowe projekty prezentowali Marika i L.U.C, stając się najbardziej energetycznym duetem artystycznym tej zimy. 

Cydr Lubelski otrzymał prestiżowe, specjalne wyróżnienie w plebiscycie Młoda Marka Sukcesu. Konkurs zorganizował dziennik Rzeczpospolita. – Dla naszej Spółki to duże wyróżnienie znaleźć się wśród laureatów nagrody Młoda Marka Sukcesu. Jest to jednocześnie kolejny, bardzo ważny dowód uznania dla Cydru Lubelskiego ze strony rynku – mówi Michał Rozalicz, Dyrektor Marketingu, Ambra S.A.

16 kwietnia br. w Pin Up Studio w Warszawie odbyła się konferencja prasowa firmy Ambra – Prosto z jabłka! Świeża dostawa Cydru Lubelskiego. „Poradnik Handlowca” uczestniczył w tym wydarzeniu.

W pierwszym półroczu roku obrotowego 2013/2014 zysk netto Grupy Ambra wyniósł 23,7 mln zł, co stanowiło ponad 5% wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym, pomimo słabej dynamiki rynku polskiego, niekorzystnego rozwoju rynków zagranicznych i niższych o niecałe 3% przychodów ze sprzedaży.

Cydr Lubelski, produkowany przez Grupę Ambra S.A., otrzymał prestiżowy znak „Poznaj Dobrą Żywność" przyznawany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. To kolejne wyróżnienie dla tego produktu, potwierdzające jego najwyższą jakość.

X