Dr.Oetker

Junior Chef Piegowate Mini Babki od Dr. Oetkera z foremkami do kolorowania to zabawa, edukacja oraz kreatywne spędzenie czasu dla młodszych i starszych, a nawet rodziców. 

Dr. Oetker z początkiem października wprowadził na rynek galaretki o smaku bananowym i winogronowym, których obecnie brakuje na rynku. 

Z myślą o wypiekach świątecznych firma Dr. Oetker wprowadza na polski rynek Sernik Śmietankowy z dodatkiem naturalnej wanilii. Nowy produkt poszerzy linię ciast premium Dr. Oetkera i dołączy m.in. do Sernika Królewskiego, który będzie dostępny w sklepach w nowej szacie graficznej.

Korzenny zapach unoszący się w domu to zapowiedź nadchodzących świąt. W tym szczególnym czasie warto sięgnąć po propozycje Dr. Oetkera – Pierniczki oraz Chatkę z piernika. 

Tej jesieni Dr. Oetker wychodzi naprzeciw trendom rynkowym i jako pierwszy wprowadza nowe budynie z brązowym cukrem trzcinowym.

Ruszyła kampania promująca szeroki wachlarz deserów jednoporcjowych Słodka Chwila.

W związku z wprowadzaniem od września pięciu nowych smaków pizzy Guseppe jesienią ruszy intensywna kampania promocyjna w TV i internecie wspierająca wprowadzenie pizzy Guseppe „Smaki Świata”.

Dr. Oetker wprowadza kolejną nowość – Guseppe „Smaki Świata”. Już we wrześniu pojawi się 5 oryginalnych smaków.

X