E.Leclerc

Odnowienie sześciu działów, poszerzenie asortymentu i wprowadzenie nowoczesnych urządzeń – to część zmian, które wprowadził rzeszowski hipermarket E.Leclerc. Metamorfozie sklepu, która zakończyła się wraz z końcem października, towarzyszy rozbudowana akcja promocyjna.

Loteria z nagrodami, promocyjne katalogi i pokaz sztucznych ogni – tak kłodzki E.Leclerc będzie obchodził swój kolejny jubileusz. Rozpoczęte właśnie świętowanie potrwa do 10 listopada.

W sklepach E.Leclerc są już dostępne akcesoria potrzebne podczas przygotowań do Dnia Wszystkich Świętych. W ofercie znalazły się znicze w różnych rozmiarach i wzorach, dekoracje kwiatowe oraz produkty pomocne przy sprzątaniu w promocyjnych cenach.

Dwie oferty tematyczne w pierwszej połowie października przygotował dla klientów E.Leclerc. W katalogach pod hasłem „Zakupy z Powerem” znajdą się propozycje dla miłośników czworonogów oraz entuzjastów kuchni francuskiej.

W Ostrowcu Świętokrzyskim przy supermarkecie E.Leclerc powstała stacja benzynowa. To 17. placówka tego typu działająca pod szyldem E.Leclerc w Polsce.

Sklepy E.Leclerc w Rzeszowie, Mielcu i Przemyślu zorganizują akcję tematyczną „Nasze Regionalne Specjały”. Podczas kampanii, która potrwa od 2 do 13 października, promowane będą  wyroby firm z regionu Podkarpacia.

fot. Karolina Kurek

E.Leclerc ogłosił plan rozwoju oferty związanej ze zdrową dietą i zdrowym stylem życia. Celem E.Leclerc na najbliższe lata jest wzbogacenie oferty żywności bio, propozycji dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, a także produktów pochodzenia roślinnego. Plany grupy zakładają podwojenie asortymentu marki własnej w tych kategoriach do 2020 r. oraz wzmocnienie współpracy z producentami zdrowej żywności.

W dniach 19-20 września br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się, największa jak dotychczas, edycja Targów Produktów Spożywczych E.Leclerc. W tegorocznym wydarzeniu weźmie udział ponad 180 dostawców z całej Polski.

Produkty bio i bezglutenowe, warzywa i owoce w promocyjnych cenach – to część najnowszej oferty „Zdrowie w Cenie” przygotowanej przez E.Leclerc. Klienci obok certyfikowanych produktów spożywczych będą mieli do wyboru także sprzęty kuchenne, ekologiczne środki czystości oraz wegańskie kosmetyki.

Wakacje zbliżają się ku końcowi, a wraz z nim ruszają przygotowania do roku szkolnego. E.Leclerc przygotował z tej okazji katalog poświęcony wyprawce szkolnej, w którym znajdą się m.in. tornistry i przybory dla uczniów oraz materiały edukacyjne.

Strony

X

Przeczytaj również