E.Leclerc

E.Leclerc Polska został mecenasem filmu dokumentalnego „Enigma. Mamy nowiny”. Premiera produkcji mającej potwierdzić wkład polskich kryptologów w złamanie kodu niemieckiej maszyny szyfrującej odbyła się 21 listopada.

Kilkaset win z kilkudziesięciu krajów – tak przedstawia się skala kolejnej edycji Targów Wina w E.Leclerc Ursynów. Wydarzenie, w ramach którego klienci sklepu będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty, odbywa się w dniach od 2 do 12 października br.

Jakość żywienia oraz ochrona środowiska i bioróżnorodności – to kluczowe tematy, które podejmuje E.Leclerc w swojej „Księdze zobowiązań marek własnych dla zrównoważonego rozwoju”. Plany grupy obejmują m.in. promowanie ekologicznych produktów oraz wdrożenie polityki dotyczącej dodatków stosowanych w żywności.

W Jarosławiu została otwarta kolejna placówka E.Leclerc. Hipermarket jest dostępny dla klientów od 30 sierpnia. Jego łączna powierzchnia wynosi 5000 mkw., z czego 3700 mkw. to sala sprzedaży. To już piąta placówka, która będzie funkcjonowała pod szyldem E.Leclerc w województwie podkarpackim.

W sklepach E.Leclerc ruszyła akcja lojalnościowa „Zwierzęta Świata”. Wolfy, Raffy, Elly, Pingy i Tally to imiona maskotek, które będą jej głównymi bohaterami. W ramach kampanii klienci mogą także kolekcjonować naklejki ze zwierzętami z pięciu kontynentów w specjalnym albumie. Akcja potrwa do 7 kwietnia.

Grupa E.Leclerc Polska przedstawiła wyniki za 2018 r. Wzrost sprzedaży w tym okresie wyniósł 3,89%. Dobre wyniki zostały osiągnięte mimo obowiązującego od marca ub. r. zakazu handlu w niedzielę.

E.Leclerc w Ostrołęce po raz kolejny przeprowadził akcję charytatywną dla potrzebujących dzieci. W ramach trwającej od 8 stycznia inicjatywy sprzedano 2000 egzemplarzy Radosnego Kalendarza. Całkowity dochód został przekazany na leczenie i rehabilitację dwóch chorych dziewczynek.

W Stalowej Woli powstał kolejny sklep E.Leclerc. Hipermarket otwarto 14 listopada w obiekcie handlowo-usługowym przy ul. Niezłomnych 70. Podkarpacka placówka, funkcjonująca wcześniej przez kilkanaście lat pod szyldem sieci Frac, to hipermarket o powierzchni 3500 mkw.

Odnowienie sześciu działów, poszerzenie asortymentu i wprowadzenie nowoczesnych urządzeń – to część zmian, które wprowadził rzeszowski hipermarket E.Leclerc. Metamorfozie sklepu, która zakończyła się wraz z końcem października, towarzyszy rozbudowana akcja promocyjna.

Loteria z nagrodami, promocyjne katalogi i pokaz sztucznych ogni – tak kłodzki E.Leclerc będzie obchodził swój kolejny jubileusz. Rozpoczęte właśnie świętowanie potrwa do 10 listopada.

Strony

X