Ferrero

W swojej najnowszej Karcie oceny nabywcy oleju palmowego, analizującej globalne firmy pod kątem wspierania zrównoważonego oleju palmowego, WWF wymienia FERRERO na pierwszym miejscu wśród 173 firm.

Grupa Ferrero i spółki powiązane („Ferrero”), która jest globalną firmą z branży słodyczy, poinformowała o osiągnięciu ostatecznego porozumienia, zgodnie z którym Ferrero przejmie od firmy Kellogg’s spółki zajmujące się produkcją m.in. ciastek, przekąsek owocowych, lodowych różków za kwotę 1,3 mld USD (1,16 mld EUR).

W tym roku Wawel i Ferrero zadebiutują na polskim rynku w kategorii lodów – informuje Puls Biznesu. Partnerem firm w tej kategorii będzie Unilever.

Z tej okazji od 08.01.2018 do 14.10.2018 r. trwa konkurs i loteria. Do wygrania: 50 marzeń do spełnienia, a już 14 paźdzernika 2018 wielki finał - KONCERT PEŁEN MARZEŃ oraz STREFA ZABAW na PGE NARODOWYM!

Weź udział w Konkursie Lato z Raffaello!  Kup opakowanie produktu 150 g lub 230 g i zachowaj paragon. Wejdź na stronę www.latozraffaello.pl i zaprojektuj owijkę. 

Firma Nestlé zgodziła się na sprzedaż swojego amerykańskiego działu słodyczy za 2,8 mld dolarów. Nabywcą jest włoskie Ferrero.

Ferrero ogłasza oficjalne otwarcie Centrum Innowacji Ferrero w Singapurze: to pierwszy taki ośrodek firmy w Azji, zlokalizowany w samym sercu jednego z czołowych światowych ekosystemów innowacji.

 

Decyzja o zmianie w sposobie zarządzania ma wzmocnić pozycję firmy na rynku produktów czekoladowych oraz wpłynąć na tempo wzrostu.

WWF opublikowało Międzynarodowy Ranking Firm Wykorzystujących Olej Palmowy, w którym Grupa Ferrero uzyskała jeden z najlepszych wyników wśród 137 światowych przedsiębiorstw. 

W połowie sierpnia wystartowała intensywna kampania marki Tic Tac. 

Strony

X

Przeczytaj również