Galeria Młociny

EPP i Echo Investment otworzyły Galerię Młociny dla tysięcy gości, którzy tłumnie zgromadzili się w najnowszym i najbardziej atrakcyjnym centrum handlowym Warszawy. Mieszkańcy stolicy mają teraz dostęp do ponad 200 sklepów ze świetną ofertą, dopasowaną do każdej kieszeni oraz jednego z najciekawszych konceptów gastronomicznych w mieście.

Krótki okres dzieli klientów od otwarcia powstającego na Bielanach jednego z największych obiektów rozrywkowo-handlowych w Warszawie.

EPP, największy właściciel nieruchomości handlowych w Polsce pod względem GLA, odnotował rekordowe wyniki za 2018 r. Zysk do podziału wzrósł o 26% rok do roku, do 96 mln euro. Wartość portfela aktywów EPP wzrosła o 27%, do 2,5 mld euro. W 2018 r. EPP rozszerzyło swój portfel o wiele nowych obiektów zwiększając handlową powierzchnię najmu brutto (GLA) o 54% do 684 tys. mkw. Jednocześnie współczynnik niewynajętej powierzchni handlowej wyniósł poniżej 1%.

W Galerii Młociny, która powstaje właśnie na warszawskich Bielanach, operatorem spożywczym zostanie Intermarché. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w stolicy. Placówka zajmie powierzchnię 2 610 mkw. 

X

Przeczytaj również