General Fresh

3 x więcej świeżości, 3 x więcej przyjemności z używania w niesamowicie atrakcyjnej cenie. Właśnie takie korzyści niesie ze sobą nowość z linii Arola do General Fresh – Mini Spray Three sensesx3.

Święta to idealny czas, aby skorzystać z oferty tegorocznych nowości linii Splash od General Fresh. Zarówno Płyn do pielęgnacji mebli, nowy Płyn do mycia szyb (formuła z octem), czy Płyn do czyszczenia powierzchni ceramicznych ułatwią świąteczne porządki, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Zbliża się czas przedświątecznych porządków. Linia Splash od General Fresh – to specjalistyczne produkty do czyszczenia, dzięki którym porządek nabiera innego wymiaru nie rujnując przy tym domowego budżetu. W żadnym sklepie nie powinno zabraknąć sprawdzony bestsellerów taki jak: Płyny do czyszczenia kuchni, łazienki, mycia szyb, ale i nowości: płyn do pielęgnacji mebli, INOX.

W ofercie General Fresh pojawiła się nowa pozycja w kategorii odświeżaczy Arola. Odpowiedź na oczekiwania klientów i sklepów, czyli wielopak Mini Spray. Mini Spray Three senses to zestaw 3 zapachów i urządzenia w wygodnym i estetycznym opakowaniu.

General Fresh przedstawia świeżość w nowej odsłonie – Odświeżacz elektryczny na blistrze. Doskonale znane i popularne elektryczne odświeżacze powietrza Arola od General Fresh od teraz oferowane są w nowym, przejrzystym i łatwym w ekspozycji opakowaniu – blistrze.

Już po raz kolejny firma Pol-Hun i marka General Fresh wspiera schroniska górskie PTTK.

„Wyrusz na szlak z całą rodziną” – pod tym hasłem już po raz drugi firma Pol-Hun, marka General Fresh wspólnie z PTTK i Rodzinami PTTK promowała ideę spędzania wspólnego czasu z rodziną.

Pol-Hun rozszerza portfolio produktów pod marką Splash (General Fresh) o dwie nowe pozycje.
 

W dniach 19-21.09 br. firma Pol-Hun wzięła udział w targach IAW COLOGNE 2018.
 

Wakacje to czas podróży i tych dalekich i bliskich. Każdą wyprawę mogą umilić serię odświeżaczy samochodowych Car Perfume od General Fresh. Bogactwo zapachów i form aplikacji, od teraz w nowych, niższych cenach.

Strony

X