Grupa Chorten

Dnia 18 lipca nastąpi otwarcie nowego sklepu spożywczego w Grupie Chorten – w Białymstoku przy ul. Wesołej 17/1. To już 10. punkt handlowy pod logo z drzewkiem dębu otwierany w ciągu czteroletniej współpracy z Pawłem i Marcinem Florczykami tworzącymi brand Delikatesy u Chłopców.

Świetne wyniki finansowe i rzetelna współpraca właścicieli sklepów zostały docenione przez Grupę Chorten Mazowsze podczas specjalnej gali w hotelu Windsor w Jachrance. W trakcie uroczystości wręczono 8 statuetek „Partnera Roku 2018” i „Solidnego Partnera Roku 2018”.

Tipica Italiana zajmuje się od 5 lat bezpośrednim importem i sprzedażą detaliczną oraz hurtową oryginalnych włoskich produktów. Teraz firma weszła do Grupy Chorten, z którą współpracuje już 1600 sklepów, by rozszerzyć ofertę o wybrane polskie i podlaskie produkty.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych to już 1580 placówek handlowych w 11 województwach, w tym jednym z oddziałów jest Grupa Chorten Radom. Podczas specjalnej gali 15 detalistów z województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego zostało właśnie nagrodzonych tytułem Partner Roku.

25 maja Grupa Chorten Radom organizuje targi ogólnospożywcze dla blisko 100 sklepów partnerskich. Detaliści będą mogli poznać ofertę kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów.

10 lat działań na rzecz integracji środowiska 1500 podlaskich i polskich kupców oraz promowania patriotyzmu konsumenckiego - za takie działania Grupa Chorten została finalistą 15. edycji konkursu Podlaska Marka Roku w kategorii "Społeczeństwo".

W pierwszym kwartale tego roku do Grupy Chorten dołączyły nowe placówki handlowe i obecnie przekroczyła ona liczbę 1500 sklepów partnerskich. 2019 r. jest dla firmy szczególny, ponieważ obchodzi ona 10-lecie działalności i rozpoczyna dużą inwestycję we własną siedzibę z centrum logistycznym pod Białymstokiem, przy trasie krajowej nr 8.

Dzisiaj nastąpiło otwarcie nowego sklepu w Białymstoku przy ul. Białostoczek 1/1.  To dokładnie 1427. sklep w Grupie Chorten, a 9. należący do tych samych właścicieli, którzy stworzyli także rozpoznawalną markę – Delikatesy U Chłopców.

Od 1 do 31 grudnia w sklepach Grupy Chorten trwa loteria, w której klienci mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Akcja realizowana jest przy współpracy z 20 znanymi markami i obejmie blisko 500 sklepów.

Od ponad dwóch lat Grupa Chorten rozwija się na terenie województwa łódzkiego, w tym czasie dołączyło do niej 130 polskich detalistów. Podczas specjalnej gali najlepiej współpracujące sklepy nagrodzono tytułem „Solidny Partner 2018”.

Strony

X