Grupa Chorten

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten właśnie rozpoczęła ekspansję na nowe województwa, w których jej jeszcze nie było – śląskie, opolskie i małopolskie. Właśnie podpisano pierwsze umowy partnerskie z detalistami na nowych regionach i obecnie wspólnie działa już 1765 placówek handlowych.

Podczas uroczystej gali Grupa Chorten świętowała swój jubileusz 10 lat obecności na rynku. Spotkanie „Złota dekada Grupy Chorten” było okazją do podsumowań i nagrodzenia najlepiej współpracujących detalistów, producentów i dystrybutorów.

Ponad 100 wystawców już 19 września br. zapełni Stadion Miejski w Białymstoku podczas III Ogólnospożywczych Targów Grupy Chorten. To największa tego typu impreza branżowa na wschód od Wisły.

Niemal 200 mkw. powierzchni ma nowootwarty sklep Grupy Chorten w miejscowości Kobylin-Borzymy. Pierwsi klienci, którzy tłumnie oczekiwali na otwarcie drzwi, zakupy mogli tam zrobić od godz. 10 w piątek, 9 sierpnia. Jest to kolejna placówka należąca do samych założycieli Grupy Chorten.

Grupa Chorten, z którą współpracuje blisko 1700 sklepów partnerskich, wykupiła akcje Bać-Polu w białostockim Bos-Polu. Tym samym została większościowym akcjonariuszem tej spółki dystrybucyjnej, która na rynku obecna jest od 5 lat.

W inwestycji deweloperskiej Greenwood przy ul. Pavarottiego 1 w stolicy mieszczą się nowootwarte Delikatesy He-Man działające pod szyldem Grupy Chorten Mazowsze. Sklep w nowoczesnej aranżacji ma 176 mkw. powierzchni i zatrudnia 10 osób.

Sklep w miejscowości Mniszew ma 130 mkw. powierzchni, a jego wyróżnikiem jest duża oferta świeżego mięsa i wędlin. W Grupie Chorten Mazowsze działa już 285 placówek handlowych, zaś całą Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten tworzy już 1651 punktów polskich detalistów. W bieżącym kwartale liczba placówek partnerskich sieci ma przekroczyć 1700.

Dnia 18 lipca nastąpi otwarcie nowego sklepu spożywczego w Grupie Chorten – w Białymstoku przy ul. Wesołej 17/1. To już 10. punkt handlowy pod logo z drzewkiem dębu otwierany w ciągu czteroletniej współpracy z Pawłem i Marcinem Florczykami tworzącymi brand Delikatesy u Chłopców.

Świetne wyniki finansowe i rzetelna współpraca właścicieli sklepów zostały docenione przez Grupę Chorten Mazowsze podczas specjalnej gali w hotelu Windsor w Jachrance. W trakcie uroczystości wręczono 8 statuetek „Partnera Roku 2018” i „Solidnego Partnera Roku 2018”.

Tipica Italiana zajmuje się od 5 lat bezpośrednim importem i sprzedażą detaliczną oraz hurtową oryginalnych włoskich produktów. Teraz firma weszła do Grupy Chorten, z którą współpracuje już 1600 sklepów, by rozszerzyć ofertę o wybrane polskie i podlaskie produkty.

Strony

X