Grupa Maspex Wadowice

Maspex rozpoczął w styczniu współpracę z Nestlé Waters w zakresie partnerstwa dystrybucyjnego i produkcyjnego w celu obecności marki Nestea na polskim rynku. 

Maspex w ramach EIT Food współtworzy projekt #AnnualFoodAgenda, który skupia się na edukacji konsumentów oraz inspirowaniu najmłodszych do poznawania nowych obszarów związanych z żywnością. Współpracując z partnerami z całej Europy firma przez cały rok angażuje się w projekty edukacyjne i komunikacyjne.

Tradycyjnie przed meczem finałowym Pucharu Polski rozgrywany był na Stadionie PGE Narodowym w dniu 2 maja br. finał XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Po wielu miesiącach sportowej rywalizacji nadszedł czas na Finał Ogólnopolski XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym mistrzowie województw zagrają o prawo gry w Wielkim Finale na PGE Narodowym.

Wraz z początkiem roku szkolnego, już po raz dziewiąty, wystartowała „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Ta ogólnopolska akcja edukacyjna, skierowana jest do pierwszych klas szkół podstawowych.

Najnowsza reklama telewizyjna Kubusia to kolejny dynamiczny i przepełniony dziecięcą energią spot marki. Tym razem Kubuś jest z bohaterami na stoku, podczas zimowej zabawy.

Najmłodsi uwielbiają, gdy element gry i zabawy towarzyszy im w ciągu całego dnia – właśnie dlatego Kubuś przygotował dla nich kolejną wyjątkową atrakcję! Niespodzianka ukryta jest pod etykietami ulubionych soków.

Do oferty DrWitt Premium dołączyły niedawno funkcjonalne drinki witaminowe: DrWitt Premium Active Drink KONCENTRACJA oraz DrWitt Premium Active Drink ODPORNOŚĆ. Teraz dołącza do nich trzecia propozycja – DrWitt Premium Active Drink RELAKS.

Marka Kubuś przygotowała dla dzieci kolejną atrakcję. Wraz z każdą butelką ulubionego soku najmłodsi mogą zbierać nową kolekcję wyjątkowych naklejek.

Kubuś już po raz trzeci wraz z telewizją TVN w ramach realizowanego „Projektu Plaża” wyruszył w wakacyjną podróż po Polskim Wybrzeżu. 

Strony

X