Hebe

W piątek 21 lutego br. miało miejsce otwarcie nowego sklepu Hebe, zlokalizowanego  przy ul. Dobrowolskiego 8 w Pruszczu Gdańskim. Jest to pierwsze Hebe w tym mieście.

Jaki był dla Hebe ubiegły rok? Pełen nowości, rozwoju i zmian. Hebe stawiało na ekspansję, otwierając nowe lokalizacje w miejscach dogodnych dla swoich klientów na terenie całej Polski, a ofertę sieci dopełnił sklep internetowy www.hebe.pl. Postawiono na najnowsze trendy, rozwój marek własnych i ofertę kosmetyków naturalnych.

17 stycznia br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w pasażu handlowym Retail Park w Bielawie.

W sobotę 21 grudnia br. miało miejsce otwarcie dwóch najnowszych drogerii Hebe, zlokalizowanych w Galerii Królewskiej przy ul. Armii Krajowej 10 w Sandomierzu oraz w Centrum Galardia przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 14 w Starachowicach. Są to pierwsze drogerie sieci w obu miastach.

W piątek, 20 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Janki przy ul. Mszczonowskiej 3 w Jankach. Jest to pierwsza drogeria sieci w tej podwarszawskiej miejscowości.

W piątek, 13 grudnia br. miało miejsce otwarcie czterech nowych drogerii Hebe: dwóch warszawskich, zlokalizowanych w Centrum Handlowym Westfield Arkadia przy Al. Jana Pawła II oraz przy ul. Chrobrego, jak również w S1 Center przy ul. Sienkiewicza w Mielcu oraz przy ul. Sikorskiego w Namysłowie.

W dniach 5-18 grudnia br. w Hebe trwa promocja do -40% na produkty wybranych marek. Natomiast z kuponem Hebe otrzymanym podczas zakupów w CCC promocja na produkty tych marek zostaje pogłębiona do -50%.

Dnia 28 listopada br., miało miejsce otwarcie czterech drogerii Hebe, zlokalizowanych w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze drogerie sieci w tych miastach.

Dnia 27 listopada br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Forum przy ul. Lipowej w Gliwicach. Jest to czwarta drogeria Hebe w tym mieście.

Sieć drogerii Hebe przygotowała wyjątkową promocję – Black Friday potrwa cały tydzień. Już od 25 aż do 30 listopada (a na hebe.pl do 1 grudnia br.) ponad 1000 produktów wielu marek z oferty drogerii będzie można kupić z 40% i 50% rabatem.

Strony

X