Hochland

Firma Hochland Polska wzięła udział w Wolontariacie Kompetencji organizowanym przy współpracy Fundacji Rozwoju Talentów. Akcja miała charakter ogólnopolski.  

Marka Hochland znalazła się w gronie finalistów i uzyskała tytuł Superbrands 2018 zajmując 3. miejsce w kategorii nabiał.  W tegorocznej XII edycji Superbrands – po raz pierwszy tytuły przyznali wyłącznie konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce.

W tegorocznej edycji konkursu Kreatura, kampania „Język śląski czuje różnicę" przygotowana dla Hochland Polska, uznana została za najlepszy projekt w kategorii materiały promocyjne POS. W tym roku do konkursu zgłoszono 132 projekty. Ostatecznie jury przyznało 17 nagród głównych i 38 wyróżnień.

W niedzielę 12 listopada Hochland pierwszy raz włączył się w organizację X Biegu Niepodległości w Węgrowie, gdzie produkowane są serki kremowe twarogowe Almette, Hochland Kanapkowy i sery żółte Hochland.

Sery żółte Hochland wracają na ekrany telewizorów w polskich domach. Od 6 listopada można oglądać w telewizji najnowszą reklamę promującą zmienione plastry żółte Hochland bez GMO - w wyjątkowych opakowaniach.

Z początkiem października ruszyła kampania firmy Hochland z udziałem Anny Guzik. Oprócz tego, że jest ona znaną aktorką telewizyjną i teatralną, jest także zwolenniczką zdrowego odżywiania. 

5 Hochland Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz marsz Nordic Walking zostały rozegrane 24 września w Kaźmierzu pod Poznaniem.

Od połowy września rozpoczęto sprzedaż nowych plastrów serów żółtych Hochland. Wprowadzane właśnie na rynek opakowania mają nową szatę graficzną, która komunikuje naturalność oraz kluczowe dla konsumentów benefity funkcjonalne: polskie mleko, bogactwo wapnia, skład bez laktozy oraz konserwantów, a przede wszystkim bez GMO.

1 września 1927 r. w miejscowości Gossholz koło Lindenbergu, w południowych Niemczech powstała firma Hochland. Jej założyciele Georg Summer i Robert Reich początkowo skupili się na produkcji sera topionego.

Już 24 września Kaźmierz pod Poznaniem, siedziba firmy Hochland Polska – stanie się areną biegowego święta. Wspieranie aktywnego spędzania czasu wpisane jest w strategię Hochland Polska. Właśnie trwają zapisy na 5 Hochland Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz Nordic Walking.  

Strony

X