Advertisement

Hochland

Jesień rozgościła się u nas na dobre. Widoczna nie tylko w kalendarzu, ale również za oknem. Dlatego już czas, aby zawitała także w naszej kuchni. Wypróbuj przepis na zupę jarzynową z blanszowanymi brokułami, kalafiorem i marchewką. W ty przepisie wykorzystaj kremowy serek śmietankowy Hochland. Dzięki niemu zupa zyska idealnie kremową konsystencję i nabierze charakterystycznego, śmietankowego smaku.

21 i 22 września w Olsztynie odbył się VII Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa, czyli Ogólnopolskie Święto Sera. Wśród uczestników wydarzenia ponownie była firma Hochland Polska, która zdobyła aż pięć laurów.

Obniżanie wpływu na środowisko o 1,5% rocznie to cel strategicznym firmy Hochland Polska. Zrównoważony rozwój w tym obszarze jest realizowany m.in. poprzez redukcję zużycia wody i energii czy wykorzystywanie źródeł odnawianych.

W niedzielę 15 września na węgrowskim rynku odbyło się Mazowieckie Święto Chleba i Sera, którego sponsorem już trzeci raz z rzędu była firmy Hochland Polska.

Wielkie sprzątanie świata odbywa się cyklicznie we wrześniu, w ramach akcji "Clean up the World". Hochland ponownie dołączył do działań na rzecz ochrony środowiska.

Polski zespół rockowy „Black Sapal” miał swoją premierę na uroczystej gali z okazji 25. urodzin Hochland Polska w czerwcu w Poznaniu. Po tym pierwszym wielkim sukcesie Hochland Bandu zaplanowano kolejne występy na imprezach Hochland w Kaźmierzu i Węgrowie, wszędzie tam, gdzie Hochland ma swoje zakłady produkcyjne w Polsce. 

Już 1 września startuje czwarta edycja Wielkiej Loterii Almette, w której do wygrania będzie całoroczny, w pełni wyposażony dom z widokiem na Giewont. Dodatkowo codziennie będą losowane nagrody o wartości 7 x 1000 zł. 

Międzynarodowe Forum Mleczarskie to największa konferencja branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, która w tym roku odbędzie się już po raz siedemnasty, w dniach od 4 do 6 września w Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku pod Warszawą.  Hochland Polska pojawi się na Forum z wystawą “White & Black” prezentującą zdjęcia wykonane przez znanego fotografa Macieja Fiszera z albumu, którego Hochland jest mecenasem.

Nowy rok szkolny inspiruje do nowych pomysłów na drugie śniadanie. Kanapki z serem kremowym gouda i pastą z dyni to wzorowa i pyszna propozycja na przekąskę podczas przerwy. To także doskonały pomysł na przemycenie porcji zdrowia w postaci świeżych warzyw i nabiału.

Święto Chleba i Sera to już tradycja i jedna z większych imprez organizowanych w Gminie Kaźmierz. To tutaj od 1995 r. zlokalizowana jest siedziba firmy Hochland Polska. Tegoroczny dwudniowy festyn przyciągnął 24-25 sierpnia niemal dwa tysiące uczestników, na których czekało wiele atrakcji. Firma Hochland Polska była głównym sponsorem festynu organizowanego przez tutejszy Urząd Gminy.

Strony

X