Iglotex

Do bogatej oferty zup marki Proste Historie dołączyła nowość, Kartoflanka kociewska z golcami. Pożywna i sycąca zupa, której sercem są podsmażane ziemniaczki oraz golce, okrągłe kluski ziemniaczane. Dodatkowo smak zupy wzbogaca dołączona do opakowania przyprawa z majerankiem, czosnkiem, cebulką i solą. Kartoflankę możemy przyrządzić na różne sposoby. Pyszne inspiracje kulinarne znajdziemy na stronie prostehistorie.com.pl

Od pierwszych godzin po wybuchu tragicznego w skutkach pożaru, w nocy z 26 na 27 maja 2019 r., w zakładzie produkcyjnym firmy Iglotex S.A. w Skórczu – specjalna grupa kryzysowa powołana przez Zarząd Spółki analizuje dostępne możliwości oraz realizuje złożone i wielokierunkowe działania naprawcze w kluczowych trzech obszarach: zapewnienia kontynuacji zatrudnienia pracowników zakładu w Skórczu, reorganizacji i przywrócenia produkcji kategorii produkowanych dotąd w Skórczu, w lokalizacjach zastępczych oraz przywrócenia niezakłóconej dystrybucji kategorii asortymentowych, realizowanej wcześniej z oddziału w Skórczu.

Zarząd Grupy Iglotex informuje, że w nocy z 26 na 27 maja 2019 r., około godziny 01:40 doszło do wybuchu pożaru w zakładzie produkcyjnym firmy Iglotex w Skórczu, w województwie pomorskim.

Proste Historie to źródło pomysłów i inspiracji na przygotowanie 3-daniowego obiadu. Na drugie danie producent proponuje uwielbiane przez konsumentów Pyzy z mięsem. Znakomity, mięsny farsz zatopiony jest w ziemniaczanym cieście, a całości smaku dopełniają aromatyczne przyprawy.

X