Instytut Żywności i Żywienia

Produkty marki Bakalland otrzymały rekomendację Instytutu Żywności i Żywienia (IŻŻ). Opakowania wybranych orzechów i ziaren zostały oznaczone certyfikatem „Zalecane w codziennej diecie - Instytut Żywności i Żywienia”, który jest dla konsumentów gwarancją jakości i wartości płynących z produktów Bakalland.

Zdrowice – to nazwa nowej aplikacji na telefony komórkowe, przygotowana przez Instytut Żywności i Żywienia. Jej zadanie polega na nauce zdrowych nawyków żywieniowych i promowaniu właściwej diety wśród dzieci i młodzieży. 

Debata ekspertów z Instytutu Żywności i Żywienia, przedstawicieli Green Factory oraz Jeronimo Martins Polska stanowiła podsumowanie dwóch edycji projektu edukacji żywieniowej dla dzieci pt. Zielona Kraina. Spotkanie zorganizowane 24 października było okazją do omówienia przyszłości programu, który do tej pory objął już 13 000 dzieci w całej Polsce.

„Klienci wybierając artykuły spożywcze nie czytają etykiet” – informuje Instytut Żywności i Żywienia zachęcając przy tym konsumentów do zmiany przyzwyczajeń.

X

Przeczytaj również