Jutrzenka Colian

Kultowe żelki Miśki Akuku! będą dostępne w jeszcze większym, limitowanym opakowaniu. Przy zakupie paczki o gramaturze 180 g konsument otrzyma 15 g produktu gratis, o czym będzie informował komunikat na żółtym tle na froncie opakowania.

Prezes Jan Kolański wziął czynny udział w IV Forum Przedsiębiorców Grant Thornton, które odbyło się w Warszawie. W trakcie konferencji dyskutowano o rozwijaniu przedsiębiorstw za granicą i pułapkach działalności eksportowej.

Czekolady marki Goplana są już dostępne w nowej odsłonie. Metamorfozie poddano szatę graficzną opakowań i kształt czekoladowych kostek.

Marka Familijne startuje z drugą edycją loterii promocyjnej „Gotówka na wakacje”. W tegorocznej odsłonie do wygrania jest 1 549 nagród o łącznej wartości 150 054 zł, w tym nagroda główna 30 000 zł, nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł i 100 zł oraz rodzinne gry na chwile spędzone w towarzystwie najbliższych.

Familijne poszerza portfolio o linię Familijne w czekoladzie. Najnowsza propozycja marki to wafle w polewie o dwóch skrajnie odmiennych smakach czekolady. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach sieciowych.

21 lutego prezydent Kalisza podsumował rok 2013 pod kątem aktywności sportowych w mieście i regionie. Gratulacje i wyróżnienia otrzymali wybitni zawodnicy, trenerzy, działacze oraz sponsorzy sportu. W gronie nagrodzonych znalazła się spółka Jutrzenka Colian.

Grupa Colian w 2013 r. kontynuowała strategię rozwoju najważniejszych marek, konsekwentnie inwestując w ich rozwój oraz realizując zakrojone na szeroką skalę kampanie i promocje. Rok 2013 podsumowałbym dla marki Hellena pozytywnie.

Data wydarzenia: 
2014-02-01

Do 22 marca br. potrwa ogólnopolska akcja promocyjna wszystkich wariantów smakowych wafelków Grześki „ChRrrup swoje i wygrywaj!”. Aby zdobyć nagrody trzeba kupić dwa dowolne Grześki, zarejestrować paragon na stronie www i zagrać w interaktywną, zimową grę.

Data wydarzenia: 
2014-01-30

W tym roku marki Goplana i Solidarność przygotowały wspólną ofertę świąteczną, którą tworzy szeroki wachlarz produktów o silnej pozycji rynkowej. W jej skład wchodzą: czekolady, wyśmienite praliny, czekoladki, galaretki oraz produkty skierowane do najmłodszych konsumentów.

Goplana rozszerza ofertę swoich czekolad. Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka są dostępne w nowych, bogatszych wersjach smakowych, tworzących wyjątkowo harmonijne kompozycje. Nowości kuszą dodatkami: bakaliami, fistaszkami oraz rodzynkami.

Strony

X

Przeczytaj również