Kasia

W Bożonarodzeniową inicjatywę „Podziel się kawałkiem szczęścia”, zorganizowaną przez Kasię i Fundację Domy Dziecka.org, zaangażowało się ponad 20 tysięcy konsumentów. Sukces tej pierwszej akcji zaowocował kolejna inicjatywą – rusza wielkanocna „Wielka Moc Pomagania”!
 

„Podziel się kawałkiem szczęścia” to bożonarodzeniowa loteria marki Kasia, której celem jest zachęcenie Polaków do dzielenia się świąteczną radością z dziećmi z Domów Dziecka. Ambasadorką loterii została aktorka - Katarzyna Zielińska.

Po raz kolejny rusza konkurs margaryny Kasi pod hasłem „Cukiernia Kasi”. Zadaniem uczestników aktywacji jest założenie konta na wskazanej stronie internetowej oraz umieszczenie na niej przepisu na ciasto, w którego składzie jest kostka do pieczenia Kasia. 

Słodka Rywalizacja - program o wypiekach, który śledzi się z wypiekami na twarzy. Członkowie jednej rodziny pod bacznym okiem scenarzystki serialu „Przepis na życie" - Agnieszki Pilaszewskiej będą piec ciasta, które w kolejnych odcinkach ocenią eksperci. Sponsorem programu jest nowa kostka Kasia Ekstra Maślany Smak, z którą każdy wypiek jest udany! Premiera programu już 22 marca o godz. 12.35

X

Przeczytaj również