Knorr

Kasze – choć znamy je od dawna, przez lata były produktami niedocenianymi i zapomnianymi. Obecnie z przytupem wracają do naszych kuchni. Co więcej, przodują w rankingach zdrowej żywności. Poznać smak kaszy w lepszym i smaczniejszym wydaniu pomogą produkty z najnowszej linii Kasza pełna smaku Knorr. Kolorowe kaszotta, puszyste placki, chrupiąca zapiekanka, a może apetyczne kotleciki? Kasza ma wiele twarzy, a wszystkie warto odkryć dzięki nowym produktom Knorr.

Sezon grillowy czas-start! Już teraz konsumenci będą szukać w sklepach produktów, które pomogą przygotować im doskonałe w smaku, idealnie przyprawione dania z rusztu. By sprostać ich oczekiwaniom, marki Knorr i Hellmann’s łączą siły, proponując wyjątkową akcję promocyjną. W każdym miesiącu wielbiciele potraw grillowych mogą wygrać aż 50 tys. na zakup działki.

Tuż przed Wielkanocą marka Knorr powraca z akcją „Pomaganie przez gotowanie”, kierowaną do podopiecznych domów dziecka i seniorów. Inicjatywa ma charakter długofalowy i jest prowadzona we współpracy z fundacją Samodzielność od Kuchni. Celem akcji jest edukacja wychowanków domów dziecka w zakresie gotowania i prawidłowego komponowania posiłków. Dzięki prowadzonym warsztatom kulinarnym młodzi ludzie mają szansę nauki samodzielności.

Akcja „W kuchni wszystko zaczyna się od przypraw” skierowana jest do osób lubiących gotowanie, które chcą się podzielić swoimi dokonaniami kulinarnymi. Aktywacja dotyczy Przyprawy do złotego kurczaka. 

Fixy Knorr zyskały nowe opakowanie. Podkreśla ono drogę powstawania produktu. 

Przyprawa do złotego kurczaka Knorr zmieniła recepturę. W jej nowej odsłonie nie znajdują się już glutaminian sodu, barwniki oraz ulepszacze.  

Aneta Łańcuchowska, dietetyk oraz pasjonatka zdrowego i dobrego jedzenia, została twarzą kampanii marki Knorr Naturalnie Smaczne! Kampania dotyczy innowacyjnej linii produktów Knorr Naturalnie Smaczne!

Jak powstają produkty marki Knorr? Odpowiedź na to pytanie była celem konferencji prasowej zorganizowanej 8 października w warszawskiej restauracji Boathouse. Przedstawiciele mediów oraz blogerzy mogli przekonać się, jak wygląda droga powstawania produktu Knorr, a nawet samemu go skomponować. Poradnik Handlowca także uczestniczył w tym wydarzeniu.

Marka Knorr wprowadza na rynek Esencje do sosów, czyli rewolucyjny produkt, który pozwoli konsumentom przygotować najpopularniejsze rodzaje sosów: pieczeniowy jasny, pieczeniowy ciemny, pieczarkowy, do potrawki z kurczaka oraz cebulowy. Wszystko po to, aby zadbać o bogaty smak dań pieczonych i smażonych tak chętnie przygotowywanych przez Polaków.

Fix Knorr Chili con carne to propozycja dla wielbicieli kuchni meksykańskiej. Przepis zaproponowany przez szefów kuchni Knorr pomoże im przygotować szybko i prosto tradycyjny meksykański przysmak.

X