Kolporter

Kilka tysięcy klientów wzięło udział w wiosennej akcji promocyjnej „1-2-3 ucztujesz Ty!”, organizowanej przez koncern PepsiCo i Telepizzę, we współpracy z Kolporterem.

Rośnie zainteresowanie czytelników czasopismami religijnymi oraz zajmującymi się zdrowiem i medycyną. Coraz chętniej sięgamy również po czasopisma dla pań oraz te, które zajmują się tematyką dom i ogród.  To wnioski z opracowanego przez Kolportera podsumowania dystrybucji tytułów prasowych w 2017 r.

Kolporter we współpracy z firmą Lidl Polska planuje w bieżącym roku uruchomić blisko 50 nowych saloników, zlokalizowanych w sklepach sieci Lidl. Firmy współpracują ze sobą od 2014 r., w tym czasie w obiektach należących do niemieckiego dyskontu powstało 20 saloników.

– Zakładamy, że ustawa o zakazie handlu w niedzielę nie powinna wpłynąć negatywnie na nasz biznes – twierdzą przedstawiciele Kolportera. Ale zastrzegają – ryzyko jest, bo ostateczne skutki pozostają wielką niewiadomą dla całego sektora handlowego.

Blisko 30 nowych punktów sprzedaży, kilkanaście nowych produktów i usług oraz rosnąca sprzedaż prasy kolorowej – Kolporter pozytywnie ocenia pierwsze półrocze 2017 r.  w sieci swoich saloników.

 

W salonikach i salonach prasowych Kolportera trwa program konsumencki „Kinder® 40 tys. nagród do słuchania”. W ramach akcji rozdawane są słuchawki z wizerunkiem postaci z bajek o Minionkach. Słuchawki można odbierać do 14 lipca br. w 500 salonikach Kolportera zlokalizowanych na terenie całego kraju. 

Kolporter rozwija saloniki ze strefą alkoholi -  spółka ma już w swojej sieci 9 tego typu punktów.  Saloniki funkcjonują pod nazwą Top Drink. 

W salonach Kolportera trwa akcja promocyjna marki Winiary. „Odbierz deskę, zbierz wielkanocną kolekcję!”. W 350 punktach Kolportera można odebrać deski do krojenia z logo Winiar. Klienci, którzy chcieliby wziąć udział w promocji, muszą zakupić produkty marki Winiary na kwotę min. 10 zł oraz okazać paragon. Akcja potrwa do 30 kwietnia. 

Salony prasowe Kolporter poszerzają swoja ofertę przekąsek o hot dogi Snaxy, których producentem jest Tarczyński. W marcu hot dogi dostępne będą w promocyjnej cenie 2,99 zł. 

Od poniedziałku bilety na mecze Śląska Wrocław można kupować w czterech wybranych salonach Kolportera we Wrocławiu. Docelowo bilety dostępne będą w dwudziestu salonach prasowych sieci w całym województwie dolnośląskim. 

Strony

X