Ld Holding

Remodeling sklepów, wprowadzanie planogramów to działania wdrażane przez LD Holding, który w ten sposób wspiera swoich franczyzobiorców. Za ich sprawą sklepy pod szyldem Livio, bo ich dotyczą zmiany, mają funkcjonować lepiej i korzystniej. 

1 marca br. rozpoczyna się nowa akcja promocyjna w sklepach sieci Nasz Sklep oraz LD Holding. 

Nie akceptujemy projektu podatku od handlu detalicznego w wersji liniowej  –  swoje stanowisko w sprawie wersji podatku liniowego od sprzedaży detalicznej przekazał Zarząd NASZ SKLEP oraz LD HOLDING.  Zarząd spółek detalicznych w imieniu sklepów franczyzowych po konsultacjach zwrócił się w tej kwestii do parlamentarzystów, mając na uwadze dobro naszych franczyzobiorców, których obecnie w sieciach detalicznych jest ponad 5500. 

Oferta franczyzowa sieci Livio jest zróżnicowana. Pod tym szyldem działają zarówno supermarkety, jak i małe, wiejskie placówki. Ostatnio w Poznaniu na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej otwarta została placówka pod szyldem Livio.

W maju została otwarta kolejna placówka działająca w sieci LD Holding. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Bohaterów II Wojny Światowej 33 w centrum osiedla. Właścicielami placówki są Sebastian Zysnarski oraz Grzegorz Wojciechowski. Sklep o powierzchni ponad 450 m2 oferuje ponad 9 tys. pozycji asortymentowych m.in. dobrze zaopatrzony dział mięsny, nabiałowy, warzywny oraz alkoholowy.

Sieć należąca do LD Holding otwiera kolejne placówki handlowe. Na koniec roku 2015 sieci franczyzowe GK Specjał mają liczyć ponad 5200 sklepów.

W styczniu sieć LD Holding powiększyła się o 6 sklepów w formacie express w woj. lubelskim. Sklepy pod znakiem Livio sukcesywnie powiększają ilość placówek również w regionie łódzkim. W najbliższych dniach zostanie uruchomiony nowy sklep Livio Top w Sieradzu. Będzie to 220 sklep zrzeszony w ramach franczyzy LD Holding w oddziale łódzkim. 

W połowie kwietnia br. została otwarta placówka handlowa sieci Livio w Lesznie. Sklep ma ponad 260 m2 powierzchni handlowej i ponad 6500 pozycji asortymentowych w tym szeroką gamę produktów świeżych. Właścicielką sklepu jest Ewa Karwatka.

X

Przeczytaj również