Lidl Polska

Dnia 28 września br. o godzinie 7:00 przy ul. Nowotnej 18 zostanie otwarty czternasty sklep sieci Lidl w Gdańsku. Na klientów czeka specjalny upominek – książka kucharska z serii „Kuchnia Lidla” oraz wiele innych atrakcji.

Lidl nieustannie rozwija swoje linie artykułów, dlatego wprowadził nowe propozycje produktów bio i fit do oferty stałej. Teraz szeroka oferta tych artykułów znajduje się w sklepach Lidl w jednym miejscu, co zwiększa komfort robienia zakupów.

Mini owoce i mini warzywa to specjalna oferta Lidla, która pomoże rozpocząć rok szkolny z energią i uśmiechem na twarzy. Karol Okrasa oraz Daria Ładocha podpowiedzą, jak stworzyć pyszne dania z mini owoców i warzyw.

Lidl Polska wprowadził serię bezpiecznych, nawet dla niemowląt, pluszowych zabawek promujących spożywanie najpopularniejszych na polskim rynku warzyw i owoców.

Klienci poszukujący tradycyjnych produktów wyróżniających się sprawdzonymi recepturami lub kupujący te, których unikatowy smak pamiętają jeszcze z dzieciństwa, mogą je teraz znaleźć w sklepach Lidl. Oznaczone są one logo „Skarby polskich regionów”.

Polacy uwielbiają specjały greckiej kuchni i chętnie włączają je w swoją dietę. Już od 24 kwietnia w Lidlu rozpocznie się Tydzień Grecki z bogatą ofertą kilkudziesięciu oryginalnych produktów.

Sieć Lidl wspiera rodziny wielodzietne. W związku z tym od kwietnia w sklepach sieci dostępna będzie specjalna oferta dla odbiorców ogólnopolskiego Programu Karty Dużej Rodziny. Uczestnicy programu będą upoważnieni do rabatów na wybrane artykuły. Karta przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z min. trójką dzieci. 

THE LIDL WAY TO CAREER to program stażowy uruchomiony przez sieć Lidl. Staż ma trwać 3 miesiące, podczas których uczestnicy będą mieli okazje współpracować ze specjalistami, realizować własne projekty oraz zarobić 3 tys. miesięcznie. 

Gwiazda Jakości Obsługi jest nagrodą przyznawaną przez Polski Program Jakości Obsługi. W tym roku podsumowanie corocznych badań wskazało, że sieć Lidl ponownie znajduje się w gronie firm cechujących się najwyższymi standardami w zakresie obsługi klienta. 

W najnowszym wydaniu „Rodzinnej Kuchni Lidla” znaleźć będzie można przepisy autorstwa Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz po raz pierwszy Darii Ładochy. Książka ta różni się od poprzednich nie tylko tym, że do grona kucharzy dołączyła Daria Ładocha, ale przede wszystkim nowe wydanie jest skierowane do najmłodszych. 

Strony

X