Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota

Targi, których organizatorem jest Grupa Kapitałowa Specjał wraz z sieciami franczyzowymi Nasz Sklep i LIVIO, są jedną z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. 

W tym roku 8-9 listopada ogromnej ofercie sprzedażowo-promocyjnej towarzyszyć będzie duża ilość okołotargowych konferencji, spotkań biznesowych oraz losowań nagród dla uczestników. Na ponad 7 tys. mkw.  powierzchni wystawienniczej Hali Sportowo-Widowiskowej PODPROMIE w Rzeszowie zaprezentuje się ponad 240 firm.

Data wydarzenia: 
2017-11-08

To jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. Każdorazowo podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 230 producentów z różnych branż.  Targi organizuje Grupa Kapitałowa Specjał wraz z sieciami franczyzowymi Nasz Sklep i LIVIO.

3-4 listopada w hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędą się kolejne, XIX Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota. Od kilkunastu lat branże biznes, żywność, medycyna, a także auto flota spotykają się w Rzeszowie, aby prezentować swoje produkty i usługi oraz inicjować nowe kontakty biznesowe. Wszystko to za sprawą Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota, które już po raz 19. organizuje Grupa Kapitałowa Specjał.

X