Netto

Sieć handlowa Netto wzbogaciła ofertę produktów Półki Zdrowia o 48 nowych artykułów. Zostały wskazane przez klientów Netto jako te, które najbardziej chcieliby kupić w swoim ulubionym sklepie. 

31 lipca 2017 r. Kent Fogh Petersen zrezygnował z pełnienia funkcji dyrektora generalnego Netto Polska.

Od 5 do 8 sierpnia Szczecin po raz kolejny stanie się żeglarską stolicą Europy. The Tall Ships Races to doroczne regaty wielkich żaglowców. Wyjątkowe święto wspiera w tym roku sieć sklepów Netto, która została głównym sponsorem portowym wydarzenia.

Rada Funduszu wybrała kolejnych 9 młodych i ambitnych zwycięzców reprezentujących różne dyscypliny sportowe. Każdy z nich otrzyma 10 000 zł na realizację swoich sportowych marzeń. Fundusz „Skok w marzenia” to wspólna inicjatywa Fundacji Moniki Pyrek oraz sieci handlowej Netto, której celem jest wsparcie kariery młodych i zdolnych sportowców.

Netto podsumowuje zbiórki darów dla potrzebujących, sieć jak co roku przed świętami, wzięła udział w wielu akcjach charytatywnych organizowanych w sklepach. Dzięki pracy wolontariuszy, zaangażowaniu  pracowników Netto oraz klientów, dary trafiły do wielu polskich domów. 

Sieć  handlowa Netto wraz z Fundacją Moniki Pyrek rozpoczynają wspólny projekt “Skok w marzenia”. Celem projektu jest wspieranie rozwoju karier młodych i utalentowanych sportowców. Wszyscy, którzy chcieliby otrzymać stypendium mają czas do 30 kwietnia, by wysłać wniosek. 

Sieć Netto rokrocznie przeprowadza wśród swoich pracowników badania dotyczące atmosfery w pracy i nastrojów pracowników. Wyniki ostatnich badań podsumował Roman Borecki, HR menedżer w sieci Netto Polska. 

Federacja Polskich Banków Żywności po raz kolejny zorganizuje wielka zbiórkę żywności. Akcję wspomoże sieć sklepów Netto. To właśnie w wybranych placówkach Netto odbywać się będzie akcja. Tegoroczna Wielkanocna Zbiórka Żywności Banków Żywności odbędzie się od 31 marca do 2 kwietnia.

Sieć Netto we współpracy z lekkoatletką Monika Pyrek wesprze młodych, utalentowanych sportowców. Celem działania fundacji „Skok w marzenia” jest stworzenie wielokierunkowego programu, dającemu młodym sportowcom nowe możliwości rozwoju ich sportowych karier. 

Nowa oferta sieci Netto skierowana jest do sympatyków kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Produkty dostępne w ofercie „Wege” są rozwinięciem koncepcji „Zdrowy wybór” obecnej w sklepach sieci od pewnego czasu. W ofercie zdrowej żywności na stałe są produkty bezglutenowe, bezcukrowe, przyjazne alergikom oraz eko. 

Strony

X

Przeczytaj również