otwarcie

Frosta otworzyła nową linię produkcyjną w Bydgoszczy i zapowiada kolejne inwestycje w tym mieście

To nie ostatnia inwestycja spółki Frosta w Bydgoszczy, mogli się dowiedzieć uczestnicy uroczystwgo uruchomienia nowej linii produkcyjnej tej spółki

Kolejny sklep został wyremontowany w Kole. Punkt handlowy przy ulicy Niezłomnych 12 ma być teraz przestronniejszy, ładniejszy i bardziej komfortowy. Otwarcie obiektu odbyło się dziś po godzinie 8.00. 

W sobotę 18 lutego w Jodłowej (woj. podkarpackie) rozpoczęła działalność kolejna placówka sieci SPAR. Jest to drugi sklep tego samego franczyzobiorcy, pani Barbary Słoty. Lokal ma 135 m2 i działa w formacie SPAR Express.

16 września br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Lesznie. 

12 sierpnia br. sieć Drogerie Polskie otworzyła swój kolejny sklep, tym razem w Częstochowie. 

11 sierpnia br. Chata Polska otwiera kolejny sklep, tym razem nowy obiekt zacznie funkcjonować na os. Przyjaźni w Poznaniu. 

12 czerwca w Toruniu zostanie otwarty kolejny supermarket Intermarché. Placówka zatrudni 60 osób oraz przyniesie gminie wpływy w postaci podatków. Punkt sprzedaży będzie oferować mieszkańcom rozbudowany asortyment produktów spożywczych i przemysłowych. 

W ostatnim miesiącu ubiegłego roku firma Carrefour otworzyła aż 15 nowych sklepów franczyzowych. Na uwagę zasługuje fakt, że tylko w Warszawie w grudniu powstało 7 nowych sklepów należących do sieci.

X

Przeczytaj również