PAIH

Jeden z największych polskich producentów kosmetyków zapachowych – Uroda Polska – podpisał kontrakt na dystrybucję w Malezji. Współpraca z tamtejszą siecią drogeryjną jest owocem misji biznesowej, którą zorganizowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). – Zapachy polskiego producenta będą dostępne nie tylko w 50 punktach stacjonarnych sieci Shins, ale też w e-sklepie – wyjaśnia Przemysław Zaręba, kierownik biura PAIH w Kuala Lumpur.

Od 28 listopada do 12 grudnia w gruzińskich supermarketach goszczą polskie produkty. Akcję promocyjną przygotowało biuro Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Tbilisi.

Polskie Dni to cykl wydarzeń od 28 listopada do 12 grudnia 2019 r. promujących Polskę na terenie Gruzji. Nadrzędnym celem wydarzenia jest promocja polskich produktów oraz przekonanie gruzińskich konsumentów o ich wysokiej jakości.

Jedynie 13% mikro i małych oraz 27% średnich firm w Polsce deklaruje aktywność biznesową za granicą. Organizowane 9 października 2019 r. na PGE Narodowym PAIH Forum Biznesu w formule bezpłatnych warsztatów branżowych i rynkowych oraz indywidualnych konsultacji z ekspertami, przybliżyć ma polskiemu sektorowi MŚP zagraniczne rynki.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kijowie we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Auchan Ukraina organizowało w dniach 15-23 marca br. w sieci hipermarketów Auchan na Ukrainie promocję polskich produktów spożywczych.

W Dżakarcie, stolicy Indonezji trwa Polska Festival. Wydarzenie ma charakter wystawienniczo-targowy i jest największym jak dotąd projektem promującym polski biznes w Indonezji. Podczas targów Polskę reprezentują producenci z sektora FMCG oraz firmy technologiczne. Polska Festival w Indonezji potrwa do 24 marca 2019 r.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorstwa z sektora FMCG oraz firmy technologiczne do udziału w „Polska Festival” w Indonezji. Wydarzenie ma charakter wystawienniczo-targowy i jest największym jak dotąd projektem promującym polski biznes w Indonezji. Polska Festival w Indonezji odbędzie się w dniach 18-24 marca 2018 r. w Dżakarcie.

W Szanghaju rozpoczęły się największe w historii Chin targi importowe. China International Import EXPO (CIIE) mają zgromadzić ponad 5,5 tys. chińskich dystrybutorów. Z szansy na szersze otwarcie chińskiego rynku skorzystać chcą polskie firmy, które wspólnie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu przygotowały największy showroom narodowy spośród wszystkich krajów Unii Europejskiej.

X