Pfeifer & Langen Polska

Marka Diamant startuje z nową akcją o charakterze prosprzedażowym. Cukier DRY DEMERARA należący do czołówki najlepiej sprzedających się produktów z portfolio producenta, trafi do sprzedaży w promocyjnych opakowaniach z kreatywnymi magnesami na lodówkę. Kolekcja składa się z czterech magnesów, na każdym znajduje się inna inspiracja na napój z cukrem trzcinowym. Akcja rusza na początku września i potrwa do wyczerpania zapasów.

W dniu 30 października br. oddano do użytku zmodernizowaną cukrownię w Środzie Wlkp. należącą do firmy Pfeifer & Langen Polska. W uroczystości wzięli udział licznie zaproszeni goście, a uroczystego, symbolicznego przecięcia wstęgi wspólnie z Prezesem Zarządu dr. Romanem Kubiakiem dokonali przedstawiciele wojewódzkich i lokalnych władz.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława  Bogdziewicza, Prezesa Zarządu Grupy Pfeifer & Langen w Polsce.

Rodzinie i Pracownikom Spółki składamy  wyrazy najgłębszego współczucia.

Wiesław Generalczyk  Prezes Wydawnictwa

z pracownikami Redakcji „Poradnika Handlowca”

Diamant Konfitur-Fix 25 g to nowatorski środek żelujący do samodzielnego przygotowanie domowych konfitur. Receptura produktu umożliwia indywidualny dobór ilości cukru dostosowany do rodzaju przetwarzanych owoców oraz gustów smakowych. Mimo różnej ilości dodawanego cukru konfitury zawsze mają pożądaną konsystencję, co sprawia, że produkt sprawdza się zarówno jako fix 2:1 jak i 3:1. 

X