Poznań Whisky Show

Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło w miniony weekend ponad 4.000 miłośników whisky, whiskey i burbonów. Wszystko za sprawą drugiej edycji Poznań Whisky Show. Impreza trwała dwa dni - uczestnicy mieli okazję poznać bliżej tajniki produkcji, o których opowiadały światowe autorytety z branży whisky. 

Festiwal Poznań Whisky Show zawita do Poznania w dniach 21-22 kwietnia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w nowej lokalizacji – w hali nr 1 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

W dniach 21 i 22 kwietnia Poznań po raz drugi będzie gościć fanów whisky z całego świata. Podobnie jak w ubiegłym roku, odwiedzający PWS będą mogli wziąć udział w degustacjach poprowadzonych przez autorytety ze świata whisky.

W miniony weekend odbyła się pierwsza edycja festiwalu Poznań Whisky Show. Przez dwa dni uczestnicy mieli okazję poznać bliżej świat whisky i tajniki branży. W hali Arena pojawiło się ponad 2500 entuzjastów złotego trunku. Tak duże powodzenie imprezy zwiastuje, że Poznań Whisky Show na stałe wpisze się w kalendarz wielkopolskich imprez.

X