remodeling sklepu

11 września br. został otwarty po remoncie sklep Biedronka przy ul. Góra Libertowska 6 w Libertowie. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny i dostosowany do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka.

W sklepie Kaufland przy ul. Osiedle Kombatantów 16 A w Krakowie zakończył się właśnie wyjątkowy proces modernizacji, w ramach którego pojawiły się całkowicie nowe strefy tematyczne, które nie tylko ułatwią robienie codziennych zakupów, ale także wzbogacą ofertę o ciekawy asortyment.

W Lubaczowie został otwarty po remoncie sklep Biedronka przy ul. Mickiewicza 103. Działanie to wpisuje się w plan modernizacji placówek sieci w całym kraju. Z okazji ponownego otwarcia obiektu w Lubaczowie dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

W czwartek, 26 lipca br., został otwarty po remoncie sklep sieci Biedronka w Ozimku. Z tej okazji dla klientów przygotowano liczne atrakcje oraz specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach, która obowiązywać będzie do 1 sierpnia br.

28 czerwca br. został otwarty po remoncie sklep Biedronka przy ul. Okrężnej 41 w Świdnicy. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach, która obowiązywać będzie do 4 lipca br. Aktualnie na terenie Świdnicy klienci mają do dyspozycji w sumie 8 sklepów sieci Biedronka.

21 czerwca otwarty zostanie po modernizacji  sklep sieci Lidl w Kamieniu Pomorskim. Obiekt ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało 25 osób.

Po trwającym miesiąc remoncie mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 1 w Witkowie sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket zmienił się nie do poznania. Został gruntownie zmodernizowany i powiększony. Sklep w Witkowie to już 4. modernizowany w tym roku obiekt POLOmarketu.

X

Przeczytaj również