Selgros Cash&Carry

38 ton żywności przekazało Selgros Cash&Carry na tegoroczną Wigilię Caritas. To już trzeci rok, kiedy firma angażuje się w organizację wyjątkowego wydarzenia na tak dużą skalę, dzięki czemu może mieć ono charakter ogólnopolski.  W tym roku, podczas wigilijnych spotkań w 28 miastach w całej Polsce, przy wspólnym stole Caritas spotka się ponad 10 tys. samotnych i potrzebujących.

Sieć hurtowni Selgros Cash&Carry całkowicie wycofuje się ze sprzedaży żywych karpi już od bieżącego roku. Selgros stopniowo ograniczał sprzedaż żywego karpia – w zeszłym roku wycofał żywe karpie z co trzeciej hali.

Jak rozwinęła się kuchnia polska na przestrzeni lat, jakie nowe odsłony tradycyjnych dań serwują najlepsi kucharze w kraju i w jaki sposób modyfikują je w odniesieniu do współczesnych trendów żywieniowych? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”, nominowanego do Kulinarnego Pucharu Polski. Współorganizatorem wydarzenia jest Transgourmet i Selgros Cash&Carry.

Nagrody o wartości 370 tys. zł czekają na klientów w ramach loterii zorganizowanej z okazji 22-lecia Selgros Cash&Carry w Polsce. Chętni, którzy wezmą udział w zabawie, mogą wygrać bony, nagrody rzeczowe oraz specjalnie przygotowane zniżki na asortyment dostępny w halach.

Wycofanie żywego karpia z co trzeciej hali i znaczące zwiększenie sprzedaży świeżych elementów zamiast żywego karpia – to plany Selgros Cash&Carry na grudzień 2018. Decyzja ta podyktowana jest polityką zrównoważonego rozwoju firmy wspieraną przez współpracę z Fundacją Alberta Schweitzera działającą na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt.

Sieć samoobsługowych hal hurtowych Selgros Cash&Carry, należąca do Transgourmet Polska, zadeklarowała, że razem ze swoimi dostawcami podejmie działania do 2025 r. prowadzące do wycofania ze sprzedaży jaj z chowu klatkowego.

Pół miliona złotych to wartość darowizny przekazanej na ręce Caritas przez Selgros Cash&Carry. Do potrzebujących trafią pełnowartościowe artykuły w postaci odzieży i obuwia. Dzięki wsparciu pomoc otrzymają potrzebujący z całej Polski.

Zawodniczki MKS Selgros Lublin wspólnie z lubelską halą Selgros Cash&Carry po raz kolejny wzięły udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Zakupiony w hali sprzęt i zabawki zostały przekazane jednej z lubelskich rodzin.

Polska Reprezentacja Kucharzy Juniorów wspierana w tym roku przez Selgros Cash&Carry i Transgourmet osiągnęła najlepszy wynik w historii na Olimpiadzie Kulinarnej w Erfurcie.

21 czerwca zostanie otwarta zmodernizowana hurtownia Selgros Cash&Carry w Gdańsku przy ulicy Wodnika. Z tej okazji dla wszystkich klientów przygotowano atrakcyjne promocje cenowe, gratisowe zakupy oraz nagrody. Powiększony zostanie również asortyment hurtowni, pojawi się między innymi nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza.

Strony

X