Sklep Polski

Waldemar Jurewicz, Prezes firmy Matteo

Dyskonty pomogły handlowi tradycyjnemu. W Niemczech lub USA handel tradycyjny praktycznie nie funkcjonuje – istnieją niemal wyłącznie markety. W Polsce natomiast segment marketów nie miał czasu, żeby zdominować rynek, ponieważ pojawiły się dyskonty, oferujące niskie ceny, ale niepełny asortyment. Nie ma w nich lady mięsno-wędliniarskiej, wobec tego rozbudowaliśmy w pozostałych sklepach te stoiska, ponieważ klienci bardziej doceniają asortyment porcjowany na miejscu. Dzięki temu sklepy dyskontowe mogą żyć z handlem tradycyjnym w symbiozie, muszą tylko dostosować swoją ofertę – mówi Waldemar Jurewicz, Prezes firmy Matteo.

Piątkowe popołudnie 22 czerwca br. wyznaczyli sobie na spotkanie franczyzobiorcy sieci Sklep Polski. To już wieloletnia tradycja tego typu spotkań w tym okresie. Tym razem do Dziekanowic na imprezę targowo-biesiadną w plenerach Parku Etnograficznego przybyło ponad 700 osób: właścicieli sklepów, ich pracowników, część pojawiła się z dziećmi. 

Z dniem 1.06.2018 r  w PHUP Gniezno Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp. k., PHUP Gniezno Sp. z o.o. SKLEP POLSKI Sp.k. i PHUP Gniezno Sp. z o.o. nastąpiły zmiany w składzie Zarządu.

Sklep Polski organizuje imprezę targowo-biesiadną, która odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na terenie Parku Etnograficznego w Dziekanowicach. Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Markowska.

Dnia 12 kwietnia w budynku Collegium Europaeum w Gnieźnie odbyła się konferencja „Inwestycja w Firmę drogą do sukcesu”.

Firma PHUP Gniezno istnieje na rynku od 30 lat, zajmując się handlem hurtowym produktami FMCG. Jest ona właścicielem sieci Sklep Polski. Swoją siecią dystrybucyjną obejmuje obszar całej Polski, po utworzeniu sklepów firma postanowiła rozwinąć nową formułę –Polski24.pl. 

16 września br. otwarty został nowy sklep własny sieci Sklep Polski, zlokalizowany w Barcinie. Otwarty będzie codziennie w godzinach 5.30 – 21.30, a w niedziele 9.00 – 17.00. Powierzchnia handlowa nowego Sklepu Polskiego to około 150 mkw.

Impreza dla Franczyzobiorców PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Sklep Polski Sp. K. odbyła się w piątek  na terenie Parku Etnograficznego w Dziekanowicach. Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że piknik był bardzo udany. Klienci oprócz skorzystania ze specjalnej oferty handlowej, mieli okazję zapoznać się z nowościami oraz dokonać degustacji wybranych produktów. 

26 czerwca w Dziekanowicach na terenie Parku Etnograficznego odbył się Piknik Sklepu Polskiego. Na imprezę dotarło ponad 900 franczyzobiorców wraz z rodzinami. Piknik był doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wielu producentów. 

Data wydarzenia: 
2015-06-26

W dniu 26 czerwca 2015 r. pod patronatem "Poradnika Handlowca" odbędzie się Piknik dla Franczyzobiorców sieci sklepów detalicznych "Sklep Polski".

Strony

X

Przeczytaj również