Spar

Sieć supermarketów SPAR rozszerza swoją sieć sklepów. Pod koniec lutego otwarta zostanie nowa placówka w galerii Quick Park w Mysłowicach, zajmie ona niemal 1200 mkw. 

Kraków chyba długo nie odda palmy pierwszeństwa, co do liczby sklepów sieci SPAR w Polsce. To właśnie tam otwarty został kolejny obiekt. Sklep o powierzchni 106 mkw. działa w formacie SPAR Express.

Od dnia 1 stycznia 2018 r. w skład zarządu SPAR Polska weszli dodatkowo Anna Maksymiuk i Grzegorz Leszka. Nowi członkowie zasilili dotychczasowy zarząd, w skład którego wchodzą Leszek Bać, Andrzej Figiel oraz Andrzej Janowski. 

SPAR Polska dołączył do grona najemców oławskiej galerii handlowej – Quick Park. Oficjalnej inauguracji sklepu towarzyszyły liczne promocje oraz degustacje.

SPAR Polska wprowadza nową komunikację marketingową, opartą o hasło „Moja okolica, mój SPAR”.  Nowa linia komunikacji jest już sukcesywnie wprowadzana w sieci.

Pomimo pełni sezonu wakacyjno-urlopowego SPAR Polska nie zwalnia tempa! Tylko w pierwszym tygodniu sierpnia miały miejsce aż trzy otwarcia sklepów SPAR. Z końcem lipca otwarty został 2. sklep w Tychach, a na sierpień planowanych jest jeszcze kilka otwarć.

16 lipca zakończyły się w Bydgoszczy Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy dla zawodników do lat 23. Cztery  dni sportowych zmagań dostarczyły widzom sporej dawki emocji i wrażeń. SPAR, od lat wspierający europejską lekkoatletykę, był oficjalnym partnerem tego wydarzenia.

 

 

 

Kolejny sklep sieci SPAR został otwarty w Krakowie.  To już 19. sklep sieci w stolicy Małopolski, jednocześnie 27. sklep SPAR franczyzobiorcy, który do końca roku zamierza otworzyć jeszcze minimum 4 sklepy sieci.       

SPAR, dbając o atrakcyjność swojej oferty dla klientów, stale rozszerza asortyment oferowanych produktów. Już wkrótce na półkach sklepowych sieci pojawią się kolejne nowości – regionalne produkty pochodzące z różnych krajów europejskich, składające się na linię „Przysmaki Europy”.

Sieć Quick Park podpisała umowę najmu z operatorem spożywczym – siecią supermarketów SPAR, która zaoferuje szeroki asortyment produktów z branży FMCG, w tym artykuły spożywcze, przemysłowe oraz chemiczne. Planowany termin otwarcia Quick Parku to jesień 2017 r.

Strony

X