targi spożywcze

Targi Gulfood w Dubaju to jedna z największych imprez branży spożywczej na świecie, w której bierze udział ponad 5000 wystawców ze 120 krajów. To 25 jubileuszowa edycja targów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a  Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie bierze udział w wydarzeniu po raz trzeci.

W dniach 12-15 lutego odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BioFach 2020 w Norymberdze. To największa impreza wystawiennicza produktów ekologicznych na świecie. Tematyka targów obejmuje wszystko to, co związane jest z żywnością wyprodukowaną metodami ekologicznymi, w tym surowce, półprodukty, komponenty, wyroby gotowe dla przemysłu rolno-spożywczego. 

W dniach 15-17 marca 2020 r. w mieście Kortrijk w Belgii odbędą się Międzynarodowe Targi Spożywcze Tavola. Od czasu pierwszej edycji w 1982 r. należą one do najważniejszych w Europie targów branży spożywczej i stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami oraz nabywcami produktów.

Targi spożywcze SALIMA odbędą się w Brnie w dniach 20-23 kwietnia 2020 r. (edycja w latach parzystych). To najważniejsza impreza branżowa w Republice Czeskiej. Polskie stoisko narodowe organizuje Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

X