Terravita

W październiku Terravita rozpoczęła z szeroko zakrojoną kampanią swoich czekoladek „Choco Sticks”. Plakaty citylight obecne na setkach przystankowych wiat w dużych miastach, zachęcają do codziennego, pozytywnego działania i przypominają o energii czerpanej z czekolady. 

Słodycze są szczególnym uzupełnieniem wielkanocnego stołu. Nie tylko ze względu na walory smakowe, ale również są jego ozdobą. Z myślą o okresie świątecznym Terravita proponuje szeroką paletę słodkości. 

Każde prawdziwe uczucie zasługuje na piękny gest, który je wyrazi. Czekolady More than Love powstały, aby w prosty i pyszny sposób przekazać wszystkie ciepłe uczucia, jakimi darzymy naszych bliskich.

W październiku w ofercie  Terravita pojawi się nowość - czekolady gorzkie 70% kakao. Nowa linia tabliczek  Terravita 70% została przygotowana z myślą o konsumentach, którzy dbając o zdrowie i dobrą kondycję świadomie wybierają  czekolady  o dużej zawartości kakao.

Linia produktów dla dzieci Terravita Kids to dwie kategorie produktów: czekolady i kremy do smarowania pieczywa. 

Na wielkanocnym stole, wśród tradycyjnych potraw zawsze jest miejsce dla słodyczy. Zgodnie ze świątecznym zwyczajem obdarowujemy nimi również, dzieci.

„Tylko dla Ciebie”  to linia słodyczy dedykowanych wyjątkowym chwilom i okazjom, podkreślających ich niepowtarzalny nastrój. W okazjonalnej szacie graficznej z dedykacją „Tylko dla Ciebie” będą znakomitym upominkiem na Walentynki, Dzień Kobiet oraz okazje, w których chcemy wyrazić nasze uczucia.

Sosy Terravita są świetnym dodatkiem do sałatek owocowych, ciast, lodów, naleśników i wszelkich potraw przyrządzanych na słodko. Doskonale uzupełniają i podkreślają ich smak.

Ofertę czekolad Terravita wzbogacą 2 orzechowe nowości: Czekolada Fistaszkowa 100g i Czekolada Gorzka z arachidami 165g.

„Czekoladki nadziewane Happy Trio to harmonijna kompozycja trzech pieczołowicie dobranych elementów: wyśmienitej deserowej czekolady, pięknego opakowania i serca z aksamitnego nadzienia. Całość tworzy idealne i niepowtarzalne Trio, tak pyszne, że wciąż chce się więcej ...”

Strony

X