Terravita

Przez cały listopad Terravita prowadzi akcję promocyjną nowych czekolad połączoną z konkursem dla konsumentów. Reklamy dostępne w outdoorze oraz Internecie zachęcają do udziału w rywalizacji pomiędzy fanami mlecznej i gorzkiej czekolady. Akcja wspiera debiut na rynku gorzkich czekolad o ulepszonym składzie, które dołączą do mlecznej linii Classic w papierowych, odpowiednich do recyklingu opakowaniach.

W ostatnich dniach stycznia w Kolonii odbyła się kolejna edycja targów ISM Cologne, które są świętem całej branży słodyczy i przekąsek. Obecność Terravity na tej imprezie jest już tradycją i nie inaczej było w tym roku. Na nowoczesnym stoisku firma prezentowała swoje nowości np. linię Terravita Classic, markę Chocola! oraz klasyczne, sprawdzone produkty, które wciąż są chętnie importowane. Duże zainteresowanie cieszy markę, która nie ukrywa, że eksport jest istotną częścią jej biznesu.

W październiku Terravita rozpoczęła z szeroko zakrojoną kampanią swoich czekoladek „Choco Sticks”. Plakaty citylight obecne na setkach przystankowych wiat w dużych miastach, zachęcają do codziennego, pozytywnego działania i przypominają o energii czerpanej z czekolady. 

Słodycze są szczególnym uzupełnieniem wielkanocnego stołu. Nie tylko ze względu na walory smakowe, ale również są jego ozdobą. Z myślą o okresie świątecznym Terravita proponuje szeroką paletę słodkości. 

Każde prawdziwe uczucie zasługuje na piękny gest, który je wyrazi. Czekolady More than Love powstały, aby w prosty i pyszny sposób przekazać wszystkie ciepłe uczucia, jakimi darzymy naszych bliskich.

W październiku w ofercie  Terravita pojawi się nowość - czekolady gorzkie 70% kakao. Nowa linia tabliczek  Terravita 70% została przygotowana z myślą o konsumentach, którzy dbając o zdrowie i dobrą kondycję świadomie wybierają  czekolady  o dużej zawartości kakao.

Linia produktów dla dzieci Terravita Kids to dwie kategorie produktów: czekolady i kremy do smarowania pieczywa. 

Na wielkanocnym stole, wśród tradycyjnych potraw zawsze jest miejsce dla słodyczy. Zgodnie ze świątecznym zwyczajem obdarowujemy nimi również, dzieci.

„Tylko dla Ciebie”  to linia słodyczy dedykowanych wyjątkowym chwilom i okazjom, podkreślających ich niepowtarzalny nastrój. W okazjonalnej szacie graficznej z dedykacją „Tylko dla Ciebie” będą znakomitym upominkiem na Walentynki, Dzień Kobiet oraz okazje, w których chcemy wyrazić nasze uczucia.

Sosy Terravita są świetnym dodatkiem do sałatek owocowych, ciast, lodów, naleśników i wszelkich potraw przyrządzanych na słodko. Doskonale uzupełniają i podkreślają ich smak.

Strony

X