Advertisement

Topaz

Ruszyła druga edycja akcji „Razem dla zwierzaków”. Począwszy od 1 października, aż do końca listopada 2019 r., za każdy sprzedany produkt wybranych marek sieć sklepów Topaz przekaże 10 gr na rzecz lokalnych schronisk i/lub fundacji pro-zwierzęcych.

To już koniec loterii „Lato z Topazem”. Przez ponad 2 miesiące rozdano setki nagród, w tym leżaki ogrodowe, bony na zakupy w Topaz, hulajnogi elektryczne i 65” telewizory. W końcu przyszła pora na najważniejsze losowanie. Wszyscy zadawali sobie pytanie, do kogo tym razem trafi nagroda główna – samochód marki Opel?

Dwóch przedsiębiorców, tj. Zbigniew Paczóski prowadzący działalność gospodarczą w Sokołowie Podlaskim pod firmą Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Topaz oraz SPS Handel S.A. zamierzają utworzyć Polską Grupę Detalistów sp. z o.o. PGD ma być wspólną spółką zakupową – informuje UOKiK.

Dwóch przedsiębiorców, tj. Zbigniew Paczóski prowadzący działalność gospodarczą w Sokołowie Podlaskim pod firmą Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Topaz oraz SPS Handel S.A. zamierzają utworzyć wspólnego przedsiębiorcę – Polską Grupę Detalistów sp. z o.o. PGD ma być spółką zakupową dla zgłaszających – czytamy we wniosku, który wpłynął do UOKiK.

Od 26 listopada 2018 r. trwa ostatnia z serii urodzinowych loterii Topaz. Klienci mają szansę wygrać prezenty pod choinkę w najnowszej akcji „Gwiazdka z Topaz-em”. Nagrodą główną jest samochód osobowy.

Topaz usprawnia korzystanie z punktów, które klienci zbierają za codzienne zakupy. Teraz w dowolnej chwili można nimi rabatować transakcje przy kasie w ramach programu lojalnościowego "Top" obowiązującego w sklepach polskiej sieci Topaz.

Nowy sklep Topaz przy ul. Hawajskiej 11, zlokalizowany na prawie 700 mkw. hali sprzedaży, oferuje kilkadziesiąt tysięcy indeksów. Sieć zaoferuje także klientom pieczywo z własnego odpieku, z zastosowaniem niemrożonego ciasta dostarczanego z lokalnych piekarni co 24 godziny, jak również wybór mięs i wędlin, świeżych ryb, drobiu z rożna, serów czy słodkich wypieków z własnej ciastkarni.

Sklep sieci Topaz w Radzyniu Podlaskim był otwarty w dwie kolejne niedziele, mimo ograniczenia handlu w te dni. Funkcjonariusze Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie dokonali kontroli, w czasie której ustalono, że nie złamano prawa.

Valkea wydała dla sieci sklepów Topaz pierwszą w Polsce interaktywną książkę kucharską „Polska na Widelcu Mistrza Kuchni Jarosława Roszaka”, której tematem przewodnim jest podróż po kulinarnej mapie naszego kraju. Autorem przepisów jest tytułowy szef kuchni Jarosław Roszak. 

Topaz jest kolejną siecią handlową, która zamierza wycofać z półek swoich sklepów jaja z chowu klatkowego. Wcześniej podobne deklaracje złożyły inne sieci zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Strony

X