Tymbark

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” , którego sponsorem od 11 lat jest firma Tymbark, został najlepszą inicjatywą promującą aktywne społeczeństwo – otrzymał Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES. Nagrody zostały wręczone podczas XIII Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się 23 marca na PGE Narodowym. 

Soki od Tymbarka pojawia się w serialach emitowanych w wiosennej ramówce telewizyjnej  Marka Tymbark widoczna była już w pierwszym sezonie serialu stacji TVN „Druga szansa”. Wkrótce o właściwościach soków Tymbark przypomną także bohaterowie kolejnych produkcji telewizyjnych, najpopularniejszych stacji. 

Tymbark przeprowadził unikalne badanie dotyczące tego, czy Polki czują się piękne. Panie biorące udział w ankiecie odpowiadały m.in. na pytania czy akceptują swoje odbicie w lustrze, czy chciałyby zmienić coś w swoim wyglądzie. Czy swoje naturalne cechy postrzegają jako atuty czy jako słabości. 

Nowa kampania reklamowa Tymbark Vitamini przekonuje, że aby zadbać o piękno skóry nie trzeba wiele, najprostrzym sposobem na to jest szklanka soku marchwiowo-owocowego Tymbark Vitamini. 

Marki firmy Maspex zostały wyróżnione w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017.

YouTuberzy zainspirowani świąteczną akcją Tymbarku postanowili również zrobić coś dobrego dla innych. Podjęli wyzwanie Kapsla i rozdając dobre uczynki zbierali razem z Tymbarkiem fundusze dla Szlachetnej Paczki.

Tymbark został doceniony – zrealizowana w najnowszej technologii animacja marki została wyróżniona w konkursie Kreatura. Spot idealnie odwzorował charakter egzotycznych napojów Tymbark Owoce Świata.

Tymbark już po raz drugi organizuje akcję „Daj coś od siebie”. Wystartował wielki konkurs, w którym marka zachęca każdego do zaangażowania się w spełnianie marzeń swoich bliskich.

Soki Tymbark są dostępne w wielu funkcjonalnych opakowaniach do wyboru. Teraz Tymbark, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, oferuje soki owocowe 100% w kwadratowych butelkach.

Pod koniec sierpnia marka Tymbark była obecna na kolejnym muzycznym wydarzeniu – Kraków Life Festival, kończąc nim tegoroczny sezon festiwalowy.

Strony

X