Vegeta

Vegeta i Podravka wspólnie zorganizowały konkurs „Gotuj z nami”. Nagrodą główną jest Renault Kadjar.  

Dnia 13 listopada wystartowała akcja promocyjna firmy Podravka. W jej ramach za zakup produktów marek Vegeta i/lub Podravka w sklepach sieci Carrefour oraz wykonanie prostego zadania można wygrać 10 000 zł. 

Przepisy kulinarne video można już dziś znaleźć nie tylko na kanale Podravka Polska w serwisie YouTube, ale i na stronie Vegeta.pl. Dla wszystkich szukających inspiracji i nowych pomysłów, filmy kulinarne Vegeta będą idealną pomocą.  

Firma Podravka weźmie udział w Babskim Dniu czyli imprezie targowej, która odbędzie się 4 marca w Centrum Expo XXI w Warszawie. W trakcie wydarzenia Podravka zaprezentuje swoje nowości produktowe, rozda książki z przepisami kulinarnymi oraz próbki swoich produktów, będzie fundatorem nagród w konkursach.

Producent Vegety zorganizował walentynkowy konkurs, w którym nagrodami są vouchery na wyjście do restauracji 14 lutego. 

Trwa konkurs konsumencki marki Vegeta „Wygrywanie przez gotowanie”.

Dla tych, którzy kochają gotować, marka Vegeta przygotowała wyjątkowy konkurs. Do wygrania jest samochód osobowy Hyundai Elantra oraz nagrody pieniężne: co miesiąc 2 x 10 tys. zł oraz codziennie 2 x 100 zł.

Vegeta do mięs to wyjątkowa kompozycja warzyw, ziół i wyrazistych przypraw. 

Od 11 lipca do 31 sierpnia konsumenci mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez Vegetę, w ramach którego do zdobycia jest 5 voucherów na bilety lotnicze oraz zestawy produktów tej firmy.

Vegeta – kwintesencja smaku od lat królująca na polskich stołach, pojawi się w dwóch nowych aromatycznych odsłonach – Vegety z Majerankiem oraz Vegety z Czosnkiem, które będą dostępne w opakowaniach 80 g ze struną gwarantującą szybkość i wygodę stosowania.

Strony

X