Virtu

To pierwszy taki projekt w Polsce. Nowa strona internetowa firmy Virtu – www.virtu.com.pl, skierowana do klienta ostatecznego, tworzy zupełnie nową przestrzeń interakcji z użytkownikiem. Czy Virtu ma szansę zapoczątkować przełom w branży, w której e-komunikacja wciąż pozostaje największą bolączką producentów?

Virtu niebawem otworzy nowy zakład produkcyjny. W zawierciańskim parku przemysłowo-technologicznym inwestorzy odliczają tygodnie do uruchomienia zakładu, w którym zatrudnienie znajdzie 130 mieszkańców regionu. 

Świąteczny spot reklamowy Virtu nie jest typowym spotem zachęcającym do zakupu. Poprzez wzruszającą historię rodzinną, zamiast eksponować produkt, prezentuje unikatowe wartości.

Konkursowe opakowania w sklepach, kampania outdoorowa, a także szereg wydarzeń specjalnych w największych miastach w Polsce – z początkiem października wystartowała nowa, skierowana do konsumentów kampania reklamowa Virtu.

Nasze cele na najbliższe lata to dalszy dynamiczny rozwój oparty na budowaniu relacji oraz doradztwie sprzedażowym - nie tylko w obszarze współpracy z sieciami handlowymi, lecz również hurtowniami spożywczymi oraz niezależnymi detalistami.

X