WSP „Społem” Kielce

Jeśli organizuje się domową imprezę sylwestrową, nie może na niej zabraknąć dobrego jedzenia – idealnie dopasowanego do okazji i oczywiście smacznego. W tym roku WSP Społem proponuje menu przekąskowe. Sprawdzi się podczas szalonej zabawy, a do tego będzie urozmaicone.

Istnieją takie produkty, które łączą pokolenia. Bez wątpienia jednym z nich jest również Majonez Kielecki lekki. Ma zbliżony smak do słynnego, tradycyjnego Majonezu Kieleckiego, a w swoim lekkim wydaniu idealnie wpisuje się w modny, zdrowy tryb życia.

WSP Społem Kielce do wyrobów świątecznych proponuje Majonez Kielecki. Produkt WSP Społem oprócz bycia dodatkiem do jaj, sałatek i innych potraw na słono, zastąpi również olej i margarynę w przygotowywaniu ciast. 

Chrzan Luksusowy jest kolejnym produktem WSP Społem Kielce, który zyskał nową szatę graficzną. 

W 2017 r. WSP Społem postawi na kontynuacje polityki firmy opartej na poszerzeniu oferty produktów, wzmocnienie działań marketingowych, unowocześnienie parku maszynowego. 

WSP Społem analizując trendy na rynku i oczekiwania klientów wprowadza na rynek nowy Majonez Kielecki będący źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Majonez nie zawiera konserwantów, jest wytwarzany tradycyjną metodą z naturalnych składników z dodatkiem przypraw. 

Musztarda Kielecka Czeska WSP Społem Kielce dzięki unikalnej recepturze doskonale nadaje się również do sałatek, surówek, może być również uzupełnieniem marynat oraz innych przekąsek. 

Produkowany od prawie 60 lat Majonez Kielecki zmienia etykietę, która nabrała lekkości, lepiej są również wyeksponowane informacje dotyczące samego majonezu, składników oraz przyznanych mu nagród.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca swój flagowy wyrób – Majonez Kielecki, tym razem w plastikowej butelce. Produkt ten doskonale sprawdzi się nie tylko w roli przyprawy.

Rada nadzorcza WSP „Społem” wybrała Michała Miusa na nowego prezesa zarządu. Przejął on obowiązki po Jerzym Misiaku, który kielecką wytwórnią kierował ponad dwadzieścia lat.

 

X