ZOTT Polska

Od połowy września do końca października sklepy handlu tradycyjnego mogą wziąć udział w kampanii Monte Budowanie organizowanej przez Zott Polska. 

Delikatna mleczna przyjemność od Zott ! Belriso Krówka to pierwszy ryż na mleku o wyjątkowym smaku krówki, przywołujący słodkie wspomnienia z dzieciństwa. Idealne połączenie ryżu, mleka oraz ulubionego karmelowego smaku, dostępne jest na polskim rynku od maja br. 

Jak pokazują trendy, konsumenci coraz częściej stawiają na produkty zdrowe i regionalne. Dlatego firma Zott tak bardzo podkreśla naturalność i pochodzenie naszych wyrobów i stara się uświadomić swoim konsumentom, jak istotny jest pierwszy posiłek w trakcie całego dnia. Na śniadanie firma Zott oferuje swoim konsumentom Jogobellę Musli, jogurt z soczystymi kawałkami owoców i musli, bądź też Jogobellę Breakfast – dla tych wszystkich, którzy wolą indywidualną kombinację chrupiących płatków z ulubionym jogurtem Jogobella.

31 października, trzy lata po przejęciu Spółdzielni Mleczarskiej w Raciborzu firma Zott zamyka produkcję tradycyjnego polskiego twarogu. Zakład, który w chwili przejęcia znajdował się w trudnej sytuacji finansowej, został w międzyczasie zmodernizowany, a standard produkcji podniesiony do wysokiego poziomu. Jednak ze względów ekonomicznych produkcja twarogu w tej lokalizacji w dłuższym okresie czasu nie przyniesie korzyści biznesowych – czytamy w oświadczeniu prasowym firmy Zott. 

W dniu 27 września w Opolu odbyła się już III. edycja warsztatów ekologicznych Plant-for-the-Planet w Polsce, zorganizowana przez firmę Zott Polska. W akademii wzięło udział ponad 80 młodych uczestników, w tym dzieci pracowników i dostawców mleka ZOTT Polska oraz uczniowie ze szkół opolskich.

27 września w Opolu odbyła się już III. edycja warsztatów ekologicznych Plant-for-the-Planet w Polsce, zorganizowana przez firmę Zott Polska. W akademii wzięło udział ponad 80 młodych uczestników, w tym dzieci pracowników i dostawców mleka ZOTT Polska oraz uczniowie ze szkół opolskich. 

Znany i lubiany w ponad 80 krajach na całym świecie serek Philadelphia od teraz dostępny jest w sprzedaży w nowej odsłonie graficznej.

27 września  firma ZOTT Polska już po raz III. organizuje warsztaty ekologiczne Plant-for-the-Planet w Polscedla dzieci i młodzieży.

16 maja br. przedstawiciele placówki handlowej „Orzech” w Kolbuszowej odebrali główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie dla sklepów detalicznych pod hasłem „Jogobudowanie” organizowany dla marki Jogobella. Przypominamy, że nagroda w postaci bonów upominkowych o wartości 500 zł do sklepu RTV EURO AGD przypadła każdemu pracownikowi zwycięskiego sklepu.

Ruszyła sprzedaż nowego produktu firmy Zott Polska – mlecznego batonika Monte Snack. Jest to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem.

Strony

X