Jesteś tutaj

Kontakt

WYDAWCA:
Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.
 

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

 

 

PREZES WYDAWNICTWA

Wiesław Generalczyk
email: general@poradnikhandlowca.com.pl

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Wojtek Generalczyk
email: wojtekg@poradnikhandlowca.com.pl

REDAKTOR NACZELNY

Jacek Ratajczak
email: jacekr@poradnikhandlowca.com.pl

REDAKCJA

Heidi Handkowska 
email: heidih@poradnikrestauratora.com.pl

Olga Tylińska
email: olgat@poradnikhandlowca.com.pl

Przemysław Tórz
email: przemyslawt@poradnikhandlowca.com.pl

Magdalena Mirowska (redaktor oddział Warszawa)
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl
   

STAŁA WSPÓŁPRACA

Jan Maria Rokita
Rafał Boruc
 

DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Michał Bobrowski
tel.: (61) 850 19 33
email: michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Z-CA DYREKTORA SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Dariusz Dzieja
tel.: (61) 850 19 33
email: darekd@poradnikhandlowca.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Katarzyna Generalczyk
tel.: 530 087 087
tel.: (61) 851 37 03
email: kasiak@poradnikhandlowca.com.pl

Małgorzata Siuda
tel.: (61) 852 51 41
email: malgorzatas@poradnikhandlowca.com.pl

Nikodem Pankowiak 
tel.: (61) 855 73 17
email: nikodemp@poradnikhandlowca.com.pl

Justyna Wojciechowska
tel.: (61) 851 37 08
email: justynaw@poradnikhandlowca.com.pl

Katarzyna Mikołajczak
email: kasiam@poradnikhandlowca.com.pl
Anita Kubiak
email: anitak@poradnikhandlowca.com.pl

 

 

KIEROWNIK BIURA:

Maria Leśniewska
tel.: (61) 855 70 66
email: marial@poradnikhandlowca.com.pl

DYREKTOR ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY

Zbyszko Zalewski
email: zbyszkoz@poradnikhandlowca.com.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY

Patryk Trzcieliński
email: patrykt@poradnikhandlowca.com.pl

   
   

 

X