Jesteś tutaj

Renault Pro+ wprowadza na rynek nowe samochody dostawcze

Nowe Kangoo Z.E. i Mastera Z.E. to nowe elektryczne modele dostawcze tej marki zaprezentowane w salonie w Brukseli. Nowa wersja Kangoo wyposażona jest w nowy akumulator i silnik. Zwiększył się również zasięg nowej furgonetki, wzrósł on o ponad 50% czyli ze 150km do 270km. Z kolei Master Z. E. jest wyznacznikiem standardów w swoim segmencie. Wkrótce zostanie on wprowadzony również do oferty dużych furgonów. Działania producenta wprowadzającego na rynek kolejne modele elektronicznych samochodów dostawczych potwierdzają, że dobro środowiska nie jest mu obojętne. Nowe samochody zeroemisyjne dołączą do dwóch już będących na rynku elektrycznych modeli dostawczych.

Galeria: 

Podobne artykuły

Ospałość i senność za kierownicą sprawiają, że reakcje kierowcy są dużo wolniejsze, jego percepcja słabsza, a do tego ryzyko wypadku dużo wyższe. Jesienią i zimą, kiedy dni są krótsze i senność przychodzi szybciej, powinniśmy jeszcze bardziej zwracać uwagę, czy wsiadamy za kierownicę wypoczęci i skupieni. 

Wymiana floty pojazdów służbowych, zachęcanie pracowników do korzystania z komunikacji miejskiej oraz zakup samochodu elektrycznego Renault ZOE to kroki , które poczynił stołeczny ZDM w trosce o środowisko.

X